Skocz do zawartości

Buty do lasu


barbarossa1941

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie po co Ci takie ciężkie wielkie trepy do latania po lesie? Popatrz na lekkie trekkingi nieco ponad kostkę.Bez problemu dostaniesz z membraną i w kolorach militarnych, a po kupnie krótkich stuptutów spokojnie idzie polatać w głębokim śniegu.

Mam coś podobnego od lat https://roadtripbus.pl/buty-trekkingowe-keen-targhee-iii-mid-recenzja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dennis napisał:

Małgorzata Rozenek w szortach i kozakach zbiera grzyby. Fani ...

No i taki bierze w tym stroju wykrywkę do ręki, pali Jana i nic się nie dzieje. Od razu odsuwa od siebie podejrzenia. A kopacze w moro, kamo, butach wojskowych itd. wzrok przyciągają mocno, no i od razu przypał i czytamy sobie o nich w aktualnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2022 o 19:55, vis1939 napisał:

Pytanie po co Ci takie ciężkie wielkie trepy do latania po lesie? Popatrz na lekkie trekkingi nieco ponad kostkę.Bez problemu dostaniesz z membraną i w kolorach militarnych, a po kupnie krótkich stuptutów spokojnie idzie polatać w głębokim śniegu.

Mam coś podobnego od lat https://roadtripbus.pl/buty-trekkingowe-keen-targhee-iii-mid-recenzja/

Kiedyś skręciłem kostkę i teraz wolę wysokie buty....Magnumy ważą przy najmniejszym rozmiarze 442 g rozmiar który chcę będzie ważył około 500 g także ciężkie nie są wyjdzie tyle samo co Twoje, Protector gorzej bo 620 g . Za radę dzięki, też się nad podobnymi zastanowię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, barbarossa1941 napisał:

Kiedyś skręciłem kostkę i teraz wolę wysokie buty

Na tatrzańskich szlakach w ciepłych miesiącach wysokie buty odeszły praktycznie do lamusa na rzecz tzw. podejściówek czy butów trialowych.Mowa oczywiście o ludziach z jakimś górskim obyciem, nie wyłączając TOPR-u.Wnioski wyciągnij sobie sam, tym bardziej że chcesz buty do lasu...

Godzinę temu, barbarossa1941 napisał:

wyjdzie tyle samo co Twoje

Ile buty będą ważyć, to tylko zależy ile na nie wydasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, barbarossa1941 napisał:

Kiedyś skręciłem kostkę i teraz wolę wysokie buty....Magnumy ważą przy najmniejszym rozmiarze 442 g rozmiar który chcę będzie ważył około 500 g także ciężkie nie są wyjdzie tyle samo co Twoje, Protector gorzej bo 620 g . Za radę dzięki, też się nad podobnymi zastanowię

Ale zdajesz sobie sprawę, że badania medyczne udowadniają, że ryzyko skręcenia kostki w wysokich butach jest tak samo duże, upośledzasz dodatkowo stawy skokowe i jak już skręcisz to od razu górny i dolny staw skokowy? W niskich butach skręcisz najwyżej dolny. 

Poza tym- 420 gramów to ważą moje Adidasy Terrexy Swift R, które są butem do biegania po górach. Zapewne Magnumy w rozmiarze 35 ważą 442...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie