Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.8


Rekomendowane odpowiedzi

„Mam pełną świadomość tego, że Rosja od dawna ma tutaj swoje zasoby. Widać, że zostały one teraz nakierowane na pana Kołodziejczaka” – stwierdził europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

W sobotę miała miejsce konwencja Solidarnej Polski, którą zakłócić próbowali działacze AgroUnii z Michałem Kołodziejczakiem na czele. Aktywiście zaatakowali europosła Patryka Jakiego, uniemożliwiając mu wejście do windy. Polityk odniósł się do tego incydentu w programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News wskazując, że skłonił go on do bliższego przyjrzenia się AgroUnii.

- „Sprawdziłem, jak zakładali partię, to na jej kongresie założycielskim były niemalże wszystkie najważniejsze osoby reprezentujące Putina w Polsce”

- podkreślił.

Gospodarz programu Piotr Witwicki zauważył, że są to „poważne oskarżenia”.

- „To są fakty. Na kongresie Agrounii z Kołodziejczakiem ściskali się m.in. korespondent kremlowskiej agencji Sputnik, dawny korespondent Dombasu z prokremlowskiego instytutu, członkowie partii Zmiana, której szef był aresztowany za szpiegostwo na rzecz Rosji”

- wyjaśnił.

- „Zauważyłem, że obrali sobie mnie za cel. Już wiem dlaczego. Ja od samego początku bardzo twardo krytykuję w Parlamencie Europejskim Rosję, bardzo mocno stoję po stronie Ukrainy i to ich rozwścieczyło. Uważam, że takimi ludźmi powinna zająć się ABW”

https://www.fronda.pl/a/Patryk-Jaki-obnaza-AgroUnie-To-sprawa-dla-ABW,206190.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie