Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.7


Rekomendowane odpowiedzi

srbm..

Ale ja ni mam wpływ na twoje fobie, ani, pisząc szczerze, chciałbym mieć takowy...

Chyba, że w ramach absurdu pomysły szarego posła będziesz podpierał pomysłami Giertycha... ale wtedy, to już nawet udzielający się na Forum lekarze, różnych specjalności, nic nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm..

Ale ja ni mam wpływ na twoje fobie, ani, pisząc szczerze, chciałbym mieć takowy...

Chyba, że w ramach absurdu pomysły szarego posła będziesz podpierał pomysłami Giertycha... ale wtedy, to już nawet udzielający się na Forum lekarze, różnych specjalności, nic nie pomogą...

To było tylko małe odświeżenie pamięci- żebyś przez przypadek oczywiście nie zapominał kto był pomysłodawcą interwencji na Ukrainie. Przepraszam- w Ukrainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Śniegu, chciałbym, żebyś miał rację, ale obawiam się, że mam ją ja. Choć rozumiem, że z taką optymistyczną, choć wg. mnie nierealną wersją wydarzeń zasypia się lepiej.

Edytowane przez Lycena33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm-

Ale, że co? Że nazwisko pomysłodawcy* z automatu oznacza, że dany pomysł jest dramatycznie głupi vs rewelacyjny?
 

 

* nie dyskutując, kto pierwszy na ten debilny pomysł wpadł...

To znaczy, że mecenas sprawdziłby się nie tylko jak prokurator generalny ale też szef MSZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm

Powtórzę:

"Ale ja nie mam wpływ na twoje fobie, ani, pisząc szczerze, chciałbym mieć takowy... "

 

PS Choć inna sprawa, że Giertych nie ma jeszcze "szans" na pewne choroby wieku starczego i wynikające z nich konsekwencje... to faktycznie mógłby być jakiś plus dodatni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm

Powtórzę:

"Ale ja nie mam wpływ na twoje fobie, ani, pisząc szczerze, chciałbym mieć takowy... "

 

PS Choć inna sprawa, że Giertych nie ma jeszcze "szans" na pewne choroby wieku starczego i wynikające z nich konsekwencje... to faktycznie mógłby być jakiś plus dodatni...

image.thumb.jpeg.58b07c1bf4f4e883268ba22bfcd782f3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego widzę. Jak to działa?

 

"Najeźdźcy wpadają w panikę z powodu mostu krymskiego: jego obronę wzmacniały barki z narożnymi reflektorami w rejonie łuków, co miało uchronić most przed pociskami naprowadzanymi radarem

 

Media donoszą o tym. Podobno piramidalne reflektory są zainstalowane na obszarze wyspy Tuzla w odległości 50-100 metrów równolegle do części samochodowej mostu krymskiego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ojciec zaginionego poborowego z krążownika „Moskwa” powiedział, że nie może już dłużej tolerować kłamstw rosyjskich biurokratów i jedzie na Ukrainę, aby wstąpić do Legionu „Wolność Rosji”"

IMG_20220704_205249_698.jpg

IMG_20220704_205256_589.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie