Jump to content

Lycena33

Forum members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Lycena33's Achievements

0

Reputation

 1. Takie wywody to ja pamiętam sprzed ponad 30 lat. Zwłaszca gorące dyskusje prowadziliśmy w MLP. Nigdy od osob wysuwających podobne argumenty nie dowiedziałem się, kiedy kończy się odbudowa na 5, 10, 20 czy 50% nowych części. Że kapitalizm jest fuj, też wysłuchiwałem przez prawie pół życia. A o pokoleniu słabeuszy to proszę opowiadać, tym panom, którzy w wieku ponad 70 lat tu i ówdzie wciąż parają się instruktorką. I całkiem nieźle im to wychodzi. Do jedynego polskiego pilota, który w tej chwili ma papiery na Spitfira też mam bardzo dużo szacunku, mimo że na wojnie nie walczył.
 2. Bo na tym polega polega odbudowa samolotów (zresztą nie tylko). W zasadzie jedynym istotnym elementem z oryginalnej maszyny jest tabliczka(i) znamionowa. Nikt o zdrowych zmysłach w cywilizowanym świecie tego inaczej nie robi. Zwłaszcza jeśli samolot ma być zdatny do lotu. Komercja nie ma tu nic do rzeczy.
 3. Człowieku śniegu - No faktycznie więcej pada. Choć już może nie koniecznie śniegu. Może nasi dzielni analitycy przewidzieli efekty ociplenia klimatu.?
 4. Oj tam, oj tam... Nie musi od razu być wojskowy, żeby dać radę.Ten typ na przykład karierę frontową ma całkiem zacną.
 5. Co to jest na przed ostatnim poście? Jakiś prototyp autorstwa Batignolles-Chatillon?
×
×
 • Create New...

Important Information