Skocz do zawartości
  • -1

Monetki rzymskie


Olk

Pytanie

Kupiłem niedawno niezidentyfikowane monety (z tego co wiem rzymskie). wiem mogłem znaleźć na wildwindsie ale nie chcę mi się szukać. Monety (prawdopodobnie) są już n.e

P.S nie ma wymiarów bo robione w hotelu

IMG_20210212_170241.jpg

IMG_20210212_170235.jpg

IMG_20210212_170223.jpg

IMG_20210212_170213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2021 o 18:51, dago2 napisał:

Bielawy a znasz coś takiego jak sarkazm??

Jak juz cos to bialawy a po drugie primo znam zdecydowanie pojęcie sarkazm. Ale co ma sarkazm to poruszanej kwestii lenistwa i robienia z innych jeleni? Sarkazm jest czymś co jest ściśle powiazane w moim mniemaniu z inteligencją a chamstwo i lenistwo zdecydowanie nie idzie z nią w parze. Tak wiec nie przekonasz mnie i mam nadzieję że wielu na tym forum też się z twoim stwierdzeniem nie zgodzi. Bo największą radochę nie wywołuje znalezienie fantu (złapanie zajączka) tylko rozpracowanie go. Wtedy zaczyna przejawiać jakaś wartość!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr on szuka jeleni !!  do rozpoznawania bo mu się nie chce ani ustawić porządnie monet ani obrobić zdjęcia ani przeczytać co jest napisane na monecie ani szukać w Wildwindsie , po prostu śmierdzący leń i obibok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landszaft nie czepia się tylko stwierdza fakty. Ktoś szuka jeleni a to w porządku nie jest i nie trzeba takim zdecydowanie pomagać!

Swoją drogą najlepsze właśnie w tym wszystkim jest szukanie, dociekanie... taka zabawa w detektywa, który składa wszystkie elementy układanki w całość. Jedna literka, symbol, znak... I po nitce do kłębka. Medaliki, monety, odznaczenia, wpinki...

A nie wrzucić zdjęcia i to jeszcze nie do tego działu... masakra! Jak dla mnie objaw braku kultury i szacunku.

Kiedyś kolega pokazał zdjęcia niedzielnego rzymka i kilka godzin szukałem aż znalazłem co to za kwiatuszki... folis Constantine I. Podobnie z medalikiem, który literka po literce (cyrylica). I to jest FUN! A jak już się odnajdzie to dopiero radocha!

Tyle w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie