Skocz do zawartości
  • 0

Metalowe skrzynki wojskowe


Mysza 1w34

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2021 o 23:08, Mysza 1w34 napisał:

Dzięki za tak liczne odpowiedzi.  Spodziewałam sie czegoś innego

  Wybacz, nie ma tu całodobowych dyżurów ekspertów od wszystkiego.

To znaczy eksperci są, ale mamy wąskie specjalizacje. Skrzynkolog zagląda tu chyba w piątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, takafura napisał:

  Wybacz, nie ma tu całodobowych dyżurów ekspertów od wszystkiego.

To znaczy eksperci są, ale mamy wąskie specjalizacje. Skrzynkolog zagląda tu chyba w piątki...

 Przepraszam  i dziekuje za wiadomosc  poczekam do piatku Moze czegos sie dowiem bo zrzera mnie ciekawosc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mysza 1w34 napisał:

 Przepraszam  i dziekuje za wiadomosc  poczekam do piatku Moze czegos sie dowiem bo zrzera mnie ciekawosc 

 

Żartowałem z tym piątkiem...

Chodzi o to że są tu ludzie z fantastyczną wiedzą ale zaglądają czasami nieregularnie. A tupanie nogą nie pomoże a wręcz zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same albo bardzo podobne jak ta ostatnia (identyczne zamknięcie na haczyk) są masowo używane w zakładach naprawczych taboru kolejowego(ZNTK) u mnie na wsi. występują w 3 rozmiarach. Sam mam kilka sztuk w domu i sobie chwale:)

Nie jest oczywiście wykluczone, że ten wzór jest kopią z czegoś wcześniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Spiker napisał:

Wygląda jak "skrzynka na gwoździe" z lat 50-60. Typowy pojemnik magazynowy z tych lat. Wpisz w wyszukiwarkę to zobaczysz podobne, włącznie charakterystycznym z zamknięciem haczykowym.

Dziekuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, canabis.dw napisał:

Takie same albo bardzo podobne jak ta ostatnia (identyczne zamknięcie na haczyk) są masowo używane w zakładach naprawczych taboru kolejowego(ZNTK) u mnie na wsi. występują w 3 rozmiarach. Sam mam kilka sztuk w domu i sobie chwale:)

Nie jest oczywiście wykluczone, że ten wzór jest kopią z czegoś wcześniejszego

Dziekuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka numer 2 kojarzy mi się z pojemnikiem do sterylizacji - odkładało się do niego używane narzędzia, zamykało i całość pakowało do sterylizatora. W większości chromowane, ale były też i emaliowane.Użycie w szpitalu wojskowym - prawdopodobne.

Poszukaj śladu sygnatur, lub malowanych nr inwentarzowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mysza 1w34 napisał:

Witam potrzebuje pomocy w celu identyfikacji metalowych skrzynek nie znam się na militariach chciałabym dowiedzieć sie o nich cos wiecej pozdrawiam  Wymiary pierwszej 30x24x24 brak sygnatury lub nie widoczna wymiany drugiej 34x22.5x15 syg. On kzwm 155no cyba

 

IMG_20210109_201847.jpg

IMG_20210109_201837.jpg

 

IMG_20210109_205657_HDR.jpg

IMG_20210109_205531_HDR.jpg

IMG_20210109_205345_HDR.jpg

IMG_20210109_205241_HDR.jpg

IMG_20210109_204827_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie