Jump to content

Spiker

Forum members
 • Posts

  114
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Spiker's Achievements

0

Reputation

 1. Ten "pokrowiec" to aby nie z nogawki jeansów zrobiony?
 2. Wygląda na cienką blaszkę. Okucie z trumny? No bo to wykopek jak rozumiem. ?
 3. Na ostatniej fotce widać na ścianie oznaczenie schronu przeciwlotniczego (LSR) - czy to nie świadczy o terenach na zachodzie raczej?
 4. Wygląda jak "skrzynka na gwoździe" z lat 50-60. Typowy pojemnik magazynowy z tych lat. Wpisz w wyszukiwarkę to zobaczysz podobne, włącznie charakterystycznym z zamknięciem haczykowym.
 5. Ja bym powiedział Phanomen M27.
 6. Brawo Jedburgh_Ops - ktoś musi celnie kontrować te wszystkie banialuki, najlepiej ktoś znający od podszewki tematy lotnicze. Trzymam kciuki.
 7. Zastanawiam się ile firm zdecydowało się dać materiały, wykonać obróbki czy inne usługi za darmo czy po kosztach ... myśląc, że wspierają projekt niekomercyjny.
 8. Nawiązując do sprawozdania z Rotoru - Zinkiel to nie nazwisko. Automobilistę" kupowałem od początku, aż do połowy zeszłego roku - przestała mi pasować tematyka, coraz mniej motocyklowa.
 9. Sokół 1000 w rękach niemieckich (świeża zdobycz bo jeszcze nasza tablica rejestracyjna). http://cgi.ebay.de/Foto-Motorrad-Beute-Nazaire-Marine-Frankreich-2Wk_W0QQitemZ250147141987QQihZ015QQcategoryZ15504QQrdZ1QQcmdZViewItem Co ciekawe sprzedający sugeruje w tytule aukcji Francję jako miejsce zrobienia fotki.
 10. bodziu00000: Co to za motocyckl?" Wydaje mi się, że na zbiorniku paliwa widzę charakterystyczny napis ARIEL". Tak na 99% nawet ;). Prawdopodobnie to prywatny motocykl tego oficera (?). Przypominam, że w armii II RP było możliwe refundowanie kosztów utrzymania prywatnego sprzętu w zamian za jego służbowe użytkowanie.
 11. Takie zdjęcie z Ebaya (http://cgi.ebay.de/Orig-Foto-Beute-Motorrad-Krad-u-a-76_W0QQitemZ180000763369QQihZ008QQcategoryZ15504QQrdZ1QQcmdZViewItem ) prezentujące jakiś niemiecki szrot". Widać m.in. NSU 501 OSL ... ale (nawiązując do tematu wątku) skąd tam po prawej wzięła się polska Podkowa z silnikiem Viliersa 98??? Zdobycz wojenna?
×
×
 • Create New...

Important Information