Skocz do zawartości

Darmowy program do projektowania


Rekomendowane odpowiedzi

Myk polega na tym, że chcę/powinienem/muszę dwa drewniane cuś na ogrodzie postawić. Wiem co, wiem, jak, ale czuję się miękki w kolanach, gdy muszę policzyć okucia, łączniki, śruby, podkładki i całe metalowe badziewie, które będę do tego potrzebował. Miałem nadzieję, że w XXI wieku darmowy program za mnie to policzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot mogę, chyba, dokonać i w dużym, i w małym...

Tyle, że gorzej jak co chwilę czegoś będzie brakowało- nie chce mi się kursować do sklepu i z powrotem...



PS A skąd Ty to wiesz? Przecież Ty nawet do robienia zakupów spożywczych masz ludzi lub Ci przywożą taksówką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

PS A skąd Ty to wiesz? Przecież Ty nawet do robienia zakupów spożywczych masz ludzi lub Ci przywożą taksówką ?

No właśnie od tych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyle, że gorzej jak co chwilę czegoś będzie brakowało- nie chce mi się kursować do sklepu i z powrotem...

 

Yety, nie ma takiej opcji abyś kilkukrotnie czegoś nie dokupował, no i jeśli chodzi o koszty to dolicz min 50% do zrobionej kalkulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Po co bawić ? Kupujesz np. wiatę z linku lub podobną . Owszem jest paskudna .
http://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/wiaty-garaze-drewutnie/wiata-garazowa-drewniana-z-dachem-pvc-304-x-500-x-230-cm-stelmet,p193336,l2177.html?gclid=EAIaIQobChMIv9ix3-6I6AIVGaWaCh1NtQX2EAQYCSABEgLV4PD_BwE&gclsrc=aw.ds

Przerabiasz na altanę ze zdjęcia . Może tylko powinienem dokupić środkowe słupy ,niestety za krótkie ? .
Jeśli obiekt w Twoim guście doślę fotki stanu obecnego .
Zdrowia .

alt1.JPG

alt2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Widzę, że obaj z Falą znacie moją koleżankę małżonkę.

Nie miałem tej przyjemności, ale z tym czym chcesz się wziąć za bary miałem już do czynienia, i z wieloma innymi projektami które wymyśliła lepsza połowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Małżonki mają podobnie :) Moje kombinacje wynikały z nietrafionego zakupu i uwag w/w . Szkieletor jest podstawą dla zieleni . Nie chciałem sterty desek aby oddzielić się od ogrodu . Wręcz odwrotnie . Dach i ściany tworzą  pnącza .
Wszyscy moi Goście wydają się być uszczęśliwieni. Natomiast czy wynika to z konstrukcji czy ilości i jakości trunków nie wnikam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie