Skocz do zawartości
  • 0

sztylet


Rpl76

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czołem.

Pozwolisz, że teraz ja zadam pytanie,

- wiesz skąd masz, ale nie wiesz co masz - zadając pytanie cyt... "...ostatnio nabylem sztylet i niewiele wiem o jego pochodzeniu"

Trochę to dziwnie wygląda - nie sądzisz...?

6 minut temu, Rpl76 napisał:

skoro masz taką  wiedzę to jaką taki oryginał ma wartość 

A co moja wiedza ma do wartości oryginałów...? - bo nie rozumiem tego pytania.

A jak potrzebujesz wyceny - jakiegokolwiek oryginału -  to udaj się do rzeczoznawcy.

Opłacisz od wartości prowizję za usługę i wszyscy będą szczęśliwi.

--------------------------------

Mówiąc dosadniej - 

Nie wciskaj kitu i jak to barachło kupiłeś jako oryginał, to udaj się po zwrot pieniędzy.

Bo sprzedający Cie oszukał - nie ważne ile zapłaciłeś.

To co prezentujesz ma wartość złomu żelaza i metali kolorowych.

 

pzdr.

stani

 

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czołem.

 

Nie gniewaj się - ale pradziadek zrobił Cię w balona - oczywiście jeżeli twierdził że oryginał.

A jeżeli nic Ci nie mówił - że to oryginał - to sam dorabiasz sobie myślenie życzeniowe.

Jedno i drugie nic nie zmieni w statusie tego "kindżału". Pozostanie tym, czym jest.

 

pzdr.

stani

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Rpl76 napisał:

Witam serdecznie dziękuję za szczere komentarze może ktoś ma wiedzę ile taki oryginalny jest warty w przybliżeniu z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam życzę miłego dnia Rpl

A co, chcesz komuś wcisnąć ten bazarowy badziew w cenie oryginału? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam jestem nowy na waszym forum od wczoraj ale język jakim operujecie niema nic wspólnego z kulturą a jeżeli ktoś  nie potrafi odpowiedź na pytanie to chyba lepiej żeby nie nie pisał pozdrawiam serdecznie Rpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Rpl76 napisał:

Witam jestem nowy na waszym forum od wczoraj ale język jakim operujecie niema nic wspólnego z kulturą a jeżeli ktoś  nie potrafi odpowiedź na pytanie to chyba lepiej żeby nie nie pisał pozdrawiam serdecznie Rpl

Odpowiedzi zostały ci udzielone, tylko ty ich nie akceptujesz, bo chciałbyś żeby ktoś napisał ci to, co chcesz, ale co nie jest prawdą... 

Edytowane przez sqr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, Rpl76 napisał:

Witam musisz być znakomitym fachowcem pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia Rpl

Nie jestem fachowcem, ale dużo bywam na targach staroci i tego typu badziewia duuuzo się naogladalem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie daj się naciągnąć ,chcą za bezcen wyrwać,pisz do domu aukcyjnego REMPEX lub DESA,albo do MUZEUM NARODOWEGO będą się zabijać ,każdy by chciał taki okaz do swej kolekcji,ktoś doktora na nim zrobi,w końcu po pradziadku.Jak chcesz zachować tą pamiątkę to kup sobie lepiej porządny sejf i alarm załóż.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie