Skocz do zawartości

Poszukiwacze w Sejmie... Powiew wolności???


wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Oni nigdy nic nie znaleźli, więc są bezpieczni ?

Ale może coś znaleźć, więc jest potencjalnym przestępcą i w myśl zasady że lepiej zapobiegać niż leczyć, to warto pozamykac wcześniej... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tyr napisał:

Musisz nadrobić. Przecież tam też ludzie zaglądają i będą żyć w nieświadomości gdzie mieszkają i kto jest ich władzami;)...

Nic nie będę nadrabiał, bo moją intencją nie jest prowadzenie tu agitacji, tym bardziej, że sam już od dawna nie chodzę na wybory. Ot, czasem dzielę się swoimi przemyśleniami na temat tzw. "wolnej Polski", bo dawno temu zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałem. No cóż, życie składa się też z sumy różnych rozczarowań...

Tak przy okazji wklejam taką opinię zamieszczoną na Onecie - jak na liberałów, to dość krytyczna jest, chociaż ja jestem dużo bardziej krytyczny i o jednych i o drugich.

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/jurasz-liberalne-elity-stoja-nad-przepascia-opinia/5f9x69h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bialawy napisał:

A to informacja na którą ja niedawno trafiłem która pokazuje jak to jest z tą wolnością w naszym kraju...

https://www.google.com/amp/s/www.zwiadowcahistorii.pl/kolejny-watpliwy-sukces-policji-z-raciborza-znow-zatrzymali-poszukiwacza-w-polu/amp/

Nieustające pasmo sukcesów ?

Temat bardzo, ale to bardzo wałkowany był na Forum. Po co go powielać...?

Kolega zamiast pilnować czy regulamin jest przestrzegany, niech uważniej przeglada Forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest po prostu straszne. Taki 'zamordyzm. To po prostu niesamowicie przerażające. Coś co nie jest zakazane jest zabronione. Toctqk jakby każdego kierowcą łapać bo może spowodować wypadek... albo każdego faceta zamykać bo mając wkład w spodniach jest potencjalnym gwałcicielem. Do tego to wszystko zmierza...

Ze smutkiem pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie