Skocz do zawartości

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2019


Koloman

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tyr napisał:

Masz rację rozstrzelać na miejscu!

Leczyć.Ostatnia poważna zadyma we Wrocławiu z udziałem ZOMO i paleniem Nyski na Moście Grunwaldzkim,odbyła się 3 maja 1982 więc ta pani używa niesamowitych kremów odmładzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

fala zanim zaczniesz stawiać diagnozy co do czyjegoś stanu zdrowia i wieku, może sama się powinnaś najpierw zbadać... Ostatnie zamieszki i starcia z milicją we Wrocławiu miały miejsce 1 maja 1988.  Nie znasz się na historii, nie znasz się na kobietach za to masz wewnętrzny imperatyw by udowadniać innym, przewagę esbeckich metod nad zdrowym rozsądkiem i prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fala napisał:

Pani nie wygląda wiekowo aby jako "kilkuletnia dziewczynka wraz z tatusiem" brała udział w zabawach w berka z ZOMO

Możesz się mylić, bo wiek kobiety trudno jest ocenić tak z wyglądu. Równie dobrze, to może być zasłużona działaczka Rewolucji z 1905 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin- odstaw to świństwo...

Pleciesz, jak Piekarski na mękach, trollując gdzie się da i gdzie się nie da...

A a propos i exilibris

" Wy tam macie wolne sądy, wolną prokuraturę i policję;) "

Komendant miejski- marzec 2018

Zastępca- styczeń 2019

Zastępca-styczeń 2019

Wymieniać dalej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, to te marsze z racami to czemu mają służyć? Takie święto powinno się obchodzić na koncertach, festynach i piknikach, a nie na robieniu zadymy.

Wiem, wiem, że młodzi ludzie są sfrustrowani, perspektywy mają nieciekawe - albo wegetacja w kraju, albo emigracja, a w najlepszym przypadku mobbing w korpo. Ale wmawianie młodym ludziom przez prawicę, że jak zerwiemy z UE i resztą świata, to staniemy się mocarstwem "Od morza do morza" i ekonomiczną potęgą, jest zwykłym nadużyciem. Podobnie zresztą jest z islamem, który wmawia swoim wiernym, że jak już zapanuje na całym świecie, to zaznają wiecznej szczęśliwości. Niestety nie ma prostych odpowiedzi, na trudne pytania i to się nie zmieni dopóki w rękach 1% populacji będzie 95% światowego PKB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wirakocza napisał:

patriotyzm nie jest modny w pewnych kręgach.

Wiesz co to jest patriotyzm ? Jeśli malowanie sobie d..y w barwy narodowe i majtki z wilkiem ci wystarczają to twoja sprawa, bo dla mnie to trochę za mało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boga [jeżeli ktoś wierzy] i Patriotyzm należy mieć w sercu i w życiu codziennym. Im ktoś bardziej publicznie manifestuje jedno i drugie, to dla mnie jest coraz mniej wiarygodny. No chyba, że za wzorzec patriotyzmu uznamy kibola z bejsbolem, albo polityka, który chętnie by widział innych ukrzyżowanych za życia, a sam wyznaje zasadę: Bóg, Honor i Lewizna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fala napisał:

Wiesz co to jest patriotyzm ? Jeśli malowanie sobie d..y w barwy narodowe i majtki z wilkiem ci wystarczają to twoja sprawa, bo dla mnie to trochę za mało.

 

Rozumiem, że wolisz majty z jeleniem a du.ę na tęczowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie