Skocz do zawartości

Poszukiwanie zgubionego sygnetu podczas polowania


adm28_2009

Rekomendowane odpowiedzi

1315427090_Beztytuu.thumb.png.5877a08f62f8f29685d585e047c5a8df.png

Witam, zostałem poproszony przez znajomego myśliwego o próbę odnalezienia sygnetu, który został zgubiony podczas wyciągania tuszy z upolowanej zwierzyny. Z tego, co się dowiedziałem, to myśliwy był na ambonie myśliwskiej postawionej koło łąki, na której są dokarmiane zwierzęta przez okręg myśliwski. Łąka otoczona z 3 stron lasem. Trawa nigdy niekoszona. Po ustrzeleniu i wyciąganiu tuszy, aby było jak najlżejsze, do przenoszenia, prawdopodobnie z opisu myśliwego to w tym momencie zgubił sygnet, gdy się zorientował, że nie ma na palcu, powrócił i szukał w tym, co wyciągną i leżało na ziemi oraz w tym, co zaniósł na pakę samochodu, lecz nic nie znalazł, po kilku dniach przyjechał z powrotem ze znajomymi, lecz też nie znaleźli (lub ktoś się nie przyznał).
Ja myślałem, że albo był za głęboko w trawie lub w międzyczasie mógł przyjść jakiś pies, lub lis i poszedł w las, ale że sygnet był za duży, to pewnie zwrócił to, co zjadł. Sytuacja miała miejsce kilka lat temu to śladu nie widać. Czy koledzy mogliby coś poradzić, czy to już nie do znalezienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie