Jump to content

adm28_2009

Forum members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, poszukiwałem informacji na temat możliwości zaopatrywania się cywili w naboje bocznego zapłonu w czasie wojny oraz po wojnie, bo prędzej czy później się skończą zapasy kupione przed wojną, lecz nic nie udało mi się znaleźć. Trochę ludzi miało przecież floberty przed wojną. Wiem, że były karabiny i pistolety wojskowe tylko niekiedy miały za dużą moc, aby strzelać do wkładki mięsnej na obiad lub do szkodników.
 2. W środku widać centralny kanał ogniowy. Na dole 12 mm, wysokość dolnej części wraz z kulą?41,5 mm, sama łuska dolnej części 32 mm, wysokość zatyczki 21 mm Waga zatyczki 6,1 g. Waga dołu 14,6 g.
 3. Dziękuję bardzo za odpowiedzi, mnie jeszcze nurtuje dlaczego nie ma rowku do wyciągania łusek, a nie widać śladów papieru ściernego.
 4. Witam, niedawno dostałem od znajomego 2 połączone łuski, lecz nie są to chyba łuski, bo powinny mieć rowek nad denkiem, po otworzeniu myśleliśmy, że może być to nieśmiertelnik lub coś podobnego, ale nie znam się na tym, pierwszy raz coś podobnego widziałem, magnes tego nie chwyta, na spodzie z 2 stron wybite I 19 15 W.
 5. w tygodniu zrobie zdjęcia z dokładnymi wymiarami każdej monety.
×
×
 • Create New...

Important Information