Skocz do zawartości

Czołg Pantera- do wyciągnięcia?


kuba269

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kuba269. Skąd wiesz, że to Pantera? Nie jestem w temacie ale wątpię w to. Nawet, jeśli jest tam taki czołg to będzie on w podobnej formie jak ten z MOB w Skarżysku lub z MPTW w Warszawie. Już w 2003 kieleckie gazety pisały o tym wraku i chyba do tej pory cisza :) Bjar_1, Ty zakładałeś podobny temat....16 lat temu, więc chyba się nie zmieniło za wiele :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar chodziło mi tutaj np o sdkfz z Pilicy (legalnie wyciągniętych ) jak i wiele wyszarpanych ,, po cichu ,, - przez tzw. ,, chciwych polaczków,, - nie obrażając tu tych PRAWDZIWYCH POLAKÓW dla których nie koniecznie liczą się tylko dolary i euro. Jak siedzisz w temacie wiesz na czym rzecz polega.
Podkreślam jeszcze raz gdyby był tam dobry dojazd i nie stała w ciężkim terenie już dawno by jej nie było, a tak jest ale ludziska nie mogą się dogadać kto ma ją podjąć . Panowie coś w tym jest . Gdyby miałby to być teciak lub inny sprzęt nie było by takiego zamięszania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten wątek bo myślałem że ktoś więcej wie na temat tej Panterki i coś ruszy się w temacie ale Ci co wiedzą o co chodzi są chyba w zmowie milczenia bo tak to wygląda. A z palca nikt tej historyjki sobie nie wyssał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu- biorąc pod uwagę z czym mamy do czynienia koszty wydobycia nie są wysokie.
Soda- jak już pisałem nie będę reagował na Twoje szczeniackie docinki i zaczepki i nie będę zniżał się do Twojego poziomu bo Twój jest już najniższy.
Jak masz coś ciekawego do napisania to pisz a jak masz pisać takie pierdoły nie związane z tematem to zamilknij albo załóż swój wątek i tam cwaniakuj a nie tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisałem że koszty wydobycia nie są wysokie ze względu na rangę jaki to jest pojazd ! Piszesz karwa kawka jak by to był jakiś teciak. Weś pod uwagę co to jest za pojazd. I ile mamy ich w Polsce . Co do samych kosztów nie jestem ekspertem ale z całą pewnością jestem pewien że koszt akcji Pandora był większy niż by było wyciągnięcie tego pojazdu i odrestaurowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to nie muszę być ekspertem by obliczać koszty wydobycia , nie moja to broszka. Chodzi o wagę historyczną tego pojazdu i zatajanie że takowy w ogóle istnieje. O to mi chodzi kolego. Jak pisali inni użytkownicy tego forum nie chodzi tu o koszty wydobycia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaspokoje troszke Pana ciekawosc.Zezwolenia na wydobycie pojazdu sa dawno zlozone w WKZ .pojazd nie tkwi w rzece tylko obok na prywatnej dzialce .Keszyccy i Deling od dawna staraja sie o wydobycie,co bedzie dalej czas pokaze.Polskie piekielko nie pozwala cos tam wiedzAcym na dzielenie sie takimi info bo chodzi o kase.psy ogrodnika czuwaja
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie