Jump to content

Dyziol84

Forum members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dyziol84 last won the day on July 20 2019

Dyziol84 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral
 1. Nie żartuję. Zauważ że pojazd nie eksplodował. -nie doszło do zapłonu amunicji ani paliwa. Wyrwana jest tylko ta boczna płyta a np. cienki dach cały.
 2. Coś takiego załoga przyżywała? Płyta "wyjściowa" została wyrwana wybuchem wewnątrz czy została wyrwana siła uderzenia pocisku a sam pocisk nie wybuchł poleciał dalej??
 3. D10 Wydaje mi się że stoi polski żołnierz w płaszczu. Budynek i drzewa też jakoś na Afrykę nie wyglądają. D12 to są chyba goście z Fallschirmjäger. Przed motocyklem wydać jeszcze koło jakiegoś pojazdu gąsienicowego (ciągnik?).
 4. Zauważyłem iż na gąsienicach są gumowe nakładki. Nie wiem czy były one na stałe? Do tego postać po prawej stronie, której widać tylko połowę mam inny mundur niż reszta. Wysokie oficerki, granatowy mundur ? Policjant kierujący ruchem?
 5. Jest to coś warte? Komuś się przyda do jakiejś rekonstrukcji? Może jako wyposażenie dla sanitarki albo szpitala polowego grupy rekonstrukcyjnej? Proszę o szybką odp. ewentualnie admina o przeniesienie do odpowiedniego wątku jeśli właściwie zidentyfikowane.
 6. Witam. Interesuję co to za łóżko. Jaki typ, pochodzenie itp. Ponoć od wojny na strychu leży. Pierwsza wersja jaką usłyszałem że to polskie z bitwy pod Węgierską Górka we wrześniu. Właściciel pyta czy to coś jest warte. Obawiam się że pójdzie na śmieci a szkoda.
 7. Będą tak stały pod chmurką?
 8. Teraz koła mają szprychy. Wcześniej były pełne.
 9. W jakim województwie jeśli choć tyle można wiedzieć??
 10. W głębi nad lewym ramieniem gościa z pepeszą stoi chyba tygrys ale pewności nie mam. Przed panterą widać też chyba PZ IV.
×
×
 • Create New...

Important Information