Jump to content
  • 0

Koralik?


arek_daros

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

komuś się fora pogibały?

UWAGA!!! Przypominamy że każdy użytkownik działu IDENTYFIKACJA ponosi pełną odpowiedzialność za to co zamieszcza na forum".

chyba raczej zrozumiałe, więc teksty o 6 rano" są zbędne, nic nie wnoszą a już kompletnie nie przyczyniają się do ID.

http://odkrywca.pl/regulamin-przeczytaj-przed-dodaniem-tematu-,654705.html#654705
Link to comment
Share on other sites

Tyfus zgadzam się z Tobą jednakże warto ,, świeżym użytkownikom,, przypominać o konsekwencjach wrzucania takich zdjęć na identyfikację. By potem nie było... ,, zabrali mi kolekcję życia,,....
altpreuss - nie sieję farmentu ale ostrzegam kolegę jakie są czasy dla poszukiwaczy. I jakie mogą być konsekwencję takiej ,, identyfikacji,, . To czy znalazł on czy ktoś inny czy w Polsce czy nie , nie wiele mnie obchodzi . Zrobiłem to ku przestrodze i uważam to że zrobiłem to słusznie. Więc daruj sobie....
a to co tyfus napisał ;
UWAGA!!! Przypominamy że każdy użytkownik działu IDENTYFIKACJA ponosi pełną odpowiedzialność za to co zamieszcza na forum"
Jak najbardziej jest słuszne i radzę każdemu przeczytać to 2 razy zanim coś zamieści w dziale identyfikacja.
Link to comment
Share on other sites

tyfus- może i nic nie wnosi moja wypowiedz do tematu. Ale nie mogę patrzeć na to jak ludzie sami szukają sobie problemów. Tu średniowieczny przęślik a post niżej puszka pełna amunicji....
Ludzie myślcie trochę co wrzucacie na forum..... zwłaszcza w dzisiejszych czasach i myślę że wcale nie wpadam w paranoje.
Link to comment
Share on other sites

Kuba litości, widzę że i na tym forum udzieliła się co niektórym wszechobecna sraczka z tajniaczeniem. To forum poszukiwaczy więc gdzie ma pytać, nie strasz ludzi, strach zatrzymaj na sobie i nie panikuj . Po to jest to forum i po to jest ten dział. Mają moderatorzy zamknąć dział bo o 6 rano przyjdzie milicja? Nikt nie pisze, że to odkopane. Pokazać do identyfikacji to sobie można nawet karabin maszynowy, złote dukaty i zbroję rycerską.
Link to comment
Share on other sites

Fisher75- ja się nie boję nie mam wykrywacza ani rzeczy zakazanych. Ale jak czytam co niektóre posty to aż żal za dup... ściska co te ludziska piszą .
A jak chcesz napisać coś ku przestrodze - to kartka
tyfus- nie chodzi mi o kartkę bo mam to gdzieś ale dając kartkę popierasz głupotę innych użytkowników którzy sami się proszą o kłopoty. Spójrz post niżej ,, puszka amunicji,,....
żal.......
Link to comment
Share on other sites

Jako rzeczy zakazane miałem na myśli amunicję i karabiny, co nie którzy znoszą to z lasów czytając co nie które posty. I łażą po stanowiskach archeologicznych co widać- trzeba by być ślepym by tego nie widzieć.
Poszukiwacze w kryzysie powinni sobie pomagać a nie naciskać na odciski i tolerować ,powielać błędy innych!
,,kuba weź przepadnij,, - torba5 ja Ciebie nie obrażam więc nie obrażaj innych.
,,żal to takich jak ty mędrków co to każdego by pouczali ....,, -torba5 - czy myślisz że robię to w złej wierze? By zaszkodzić temu forum i poszukiwaczom ?
Jeśli tak myślisz jesteś w błędzie !
A jak człowiek jest za dobry to kubeł zimnej wody, z drugiej strony tak jak Jurek Owsiak powiedział ,, Róbta co chceta,,
Link to comment
Share on other sites

kuba269, ja na ten przykład mógłbym wrzucić do identyfikacji pistolet (pełnosprawny, wojskowy, na współczesną amunicję w 100% podlegający UoBiA) i durnie którzy by do mnie przyszli o6 rano, poszli by sobie czym prędzej.
PS Durnie, bo rozsądni policjanci wiedzieli by że nie ma po co przychodzić. Chyba że z ciekawości, obejrzeć cudaka.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information