Jump to content

Fisher75

Forum members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Prawo i sprawiedliwość to tylko taka zasłona dymna i słowo klucz którym się mami ciemnogród przy robieniu podobnych szwindli jak poprzednicy. Skażą nastolatka za wydrukowanie na drukarce 20zł na 2 lata więzienia, a biznesmenom którzy wyłudzili kilka milionów na podstawie fałszywych dokumentów przyklepią rok w zawieszeniu na dwa. W ich ustach zwrot prawo i sprawiedliwość nabiera nowego znaczenia.
 2. Może też być od grubych szelek, nowożytne,
 3. Obstawiam, że to coś współczesnego od klamry do paska od spodni.
 4. Garret At Pro, Fisher F75 . Średnio zaawansowane i proste w obsłudze (masz tryby poszukiwań, dyskryminację i strojenie do gruntu). F75 będzie głębszy i chyba droższy, ale At Pro mile wspominam.
 5. Jakby pasowało na bransoletę to możliwe, że jakieś znaki. Daj lepszą fotografię, bardziej ostrą.
 6. Derkb, odpuść, zacząłem pisać posta przed Tobą, a że ubierałem choinkę to skończylem go po Tobie i nacisnąłem zatwierdź", wię cpo zatwierdzeniu ujawniły się dwa podobne posty. Co do naśmiewania się - cóż, autor nie ma wpływu na to jakie reakcje wywoła dany post, jednak jak ma trochę oleju w głowie to po kilku komentarzach powinien zaskoczyć że coś nie gra. Napoleon nie zaskoczył, więc wnioskuję że coś nie gra, ale pisałeś że Napoleon choruje. Ksywa lub choroba mogą tłumaczyć te dziwne przedmioty?
 7. Derkb, obserwują znajdki Napoleona myślę, że on je pozyskuje bez użycia wykrywacza spacerując po polu.
 8. Kłamco ;-), jeden taki znawca mówił, że to przełomowe sprzęty bez konkurencji w swojej klasie ;-),ja już sprzedaje stare i kupuje nowe, bo nowe zawsze jest lepsze niż stare. Tak działa marketing, tak działa Majchrowicz i inni sprzedawcy zachwaląjący coraz to nowe produkty, znaczy stare w nowym opakowaniu. Najbardziej jest to widoczne w branży samochodowej. Nowy kształt blachy sprawiający jeszcze większą trudność przy naprawie, fikuśne lampy do których nie można dojść bez rozebrania połowy auta i zegary w nowym kolorze = mamy nowy model.
 9. U dziadków w stodole mieliśmy podobną - trzymało się tam marchew i kartofle zimą, tylko zamiast drabinki były strome schodki. Żadna rewelacja, każde gospodarstwo miało podobną. Potem wujek przykrył to deskami bo warzywa kupują już w Lidlu. Ukrywał się tam nawet mój kuzyn podczas gry w chowanego.
 10. Podobną miałem w garażu z lat 80tych - nazywało się to kanał do konserwacji podwozi samochodowych. Pytanie - gdzie jest złoto i czy mam to zgłosić do WKZ?
 11. Ace250 jest prosty i łatwo odsprzedasz w razie czego ale nie ma strojenia do gruntu, Prizma nie znam, ale jeśli ma strojenie do gruntu to bierz Prizma.
 12. A złoty pierścionek ? Skoro próba jest 333, więc 66% jest innych metali, np miedzi?
 13. Yeti - jeśli Napoleon" to stan umysłu to ok.
 14. Jak to co wniosłem - zidentyfikowałem mu tą zgorzelinę żużlową. Każdy ma znaleziska i odkrycia na miarę swojej inteligencji.
×
×
 • Create New...

Important Information