Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Czy ktoś na owe czasy, tak w ogóle, zwracał uwagę, czy fotomontaż to czy nie. Współcześnie to i nie zainteresowani tematem, potrafią rozróżnić. I młody i stary, takie czasy ;-). 

  • 2 weeks later...
Napisano

Obywatele,

chciałem sobie opisać to foto i w rezultacie gapię się na te drewniane drzwi od hangaru. Skądś je znam, ale chyba już pomroczność jakaś... Co to jest? Stara buda na Polu Mokotowskim?

RWD-13-SP-BFB.thumb.jpg.cebdfc1c4e177cb0bcec30735c854ef8.jpg

A w ogóle co byście powiedzieli na stworzenie wątku, gdzie byłyby zebrane takie właśnie elementy architektury przedwojennych lotnisk? Czyli hangary, budynki obsługi itp. Ostatnio trochę czesałem i chyba nigdzie w necie nie ma czegoś podobnego pozbieranego w jednym miejscu. A mogłoby to być pomocne przy ustalaniu lokalizacji przy innych fotografiach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie