Sedco Express Napisano 9 Październik 2021 Napisano 9 Październik 2021 RWD-4 Ładna reklama firmy Shell
Sedco Express Napisano 9 Październik 2021 Napisano 9 Październik 2021 Jerzy Bajan w kabinie RWD-9, Ch'34
Sedco Express Napisano 10 Październik 2021 Napisano 10 Październik 2021 15 godzin temu, formoza58 napisał: Z 1934 roku. Słaby fotomontaż.
formoza58 Napisano 10 Październik 2021 Autor Napisano 10 Październik 2021 No właśnie Sedco, dlaczego? Na owe czasy słaby ?
Sedco Express Napisano 10 Październik 2021 Napisano 10 Październik 2021 Powiększ i wyostrz sobie postacie na dole zdjęcia - nikt nie patrzy się do góry a taki pterodaktyl lecący tak nisko na pewno wzbudziły zainteresowanie !
Sedco Express Napisano 10 Październik 2021 Napisano 10 Październik 2021 1 minutę temu, formoza58 napisał: No właśnie Sedco, dlaczego? Na owe czasy słaby ? Nie na owe czasy ale w ogóle.
formoza58 Napisano 10 Październik 2021 Autor Napisano 10 Październik 2021 Czy ktoś na owe czasy, tak w ogóle, zwracał uwagę, czy fotomontaż to czy nie. Współcześnie to i nie zainteresowani tematem, potrafią rozróżnić. I młody i stary, takie czasy ;-).
Sedco Express Napisano 11 Październik 2021 Napisano 11 Październik 2021 20 godzin temu, formoza58 napisał: Albatros. Różne były Albatrosy ten to Alb.C.X nr CWL 4.14, Lwów 1919 r.
Sedco Express Napisano 11 Październik 2021 Napisano 11 Październik 2021 Ten sam już po remoncie - lato 1919 r. Lwów Alb.C.X nr 4.14
Sedco Express Napisano 11 Październik 2021 Napisano 11 Październik 2021 III Krajowy Konkurs Awionetek 24.08.- 06.10.1930 r. Warszawa PWS-52 SP-ADD - 4 miejsce (pil. J. Lewoniewski) JD-2bis SP-ADP - 3 miejsce (pil. I. Giedgowd)
KayFranz Napisano 19 Październik 2021 Napisano 19 Październik 2021 Obywatele, chciałem sobie opisać to foto i w rezultacie gapię się na te drewniane drzwi od hangaru. Skądś je znam, ale chyba już pomroczność jakaś... Co to jest? Stara buda na Polu Mokotowskim? A w ogóle co byście powiedzieli na stworzenie wątku, gdzie byłyby zebrane takie właśnie elementy architektury przedwojennych lotnisk? Czyli hangary, budynki obsługi itp. Ostatnio trochę czesałem i chyba nigdzie w necie nie ma czegoś podobnego pozbieranego w jednym miejscu. A mogłoby to być pomocne przy ustalaniu lokalizacji przy innych fotografiach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się