Skocz do zawartości

Nowe wunderwaffe Antoniego


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panie i Panowie...

Pojawiła się informacja, że hejt po spotkaniu pancernej limuzyny z tektury, z topolą, którą przodkowie z Wehrmachtu posadzili, będzie monitorowany przez wszystkie dziwne instytucje ze skrótami w nazwie...

Kto wie, czy podobne zabiegi kosmetyczne nie mają miejsca odnośnie lobby aptekarskiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego? Waginosceptycyzmu czy stosowania się do maksymy górali ze Wzgórz Golan?
Bo, to to drugie, to i owszem... pozazdrościć mi wypada.
A tego pierwszego? Czy ja wiem? No, w zasadzie sam to też niekiedy stosowałbym, tzn, gdy aromat przekroczy granice dobrego sma... nie - węchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach im. Ślepy się robię na starość i literki mi się przestawiają. Pewnie, że zazdroszczę. Nie dość, że tacy szczęśliwi z sobą, to jeszcze od czasu do czasu mogą sobie pośmigać na czerwonym i podwójnej ciągłej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się porobiło;-[[[ Misiek i Harry Potter nie dostaną jednak taktycznych długopisów! No to czym się będą bawić w wojsko??? No chyba, że im Antoni jakieś strategiczne kredki zafunduje...

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mon-rezygnuje-z-nowoczesnych-dlugopisow-nie-spelniaja-roli-promocyjnej/wv127gd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do kitu, ale jestem pewien, że każdy polityk partii rządzącej wie kto jest temu winny.
Ja się cieszę, że zaszła jakaś zmiana, przyszła refleksja(?) i wycofano się pomysłu rodem z tyłka. Może jadąc prosto w drzewo i zauważenie, że konsekwencje pewnych wydarzeń bywają też nieuniknione, człowiek dostaje oświecenia;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to a gazecie.pl" były szef kontrwywiadu coś tam o niedojrzałej osobowości i ysie psychopatycznym" zagajał...
Musi do tego typu wątków coś z procentami dyskutantom aplikować. Bo choć a poważnie", to ni choinki się nida, to i o suchym pysku, nawet na wesoło wcale nie jest tak kolorowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie