Skocz do zawartości

Niemcy - zapasy ludnosci na wypadek konfliktu


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy balans jest pacyfistą, który jest przeciwny wojnie, a tym bardziej wojnie W INTERESIE BANKSTERÓW z NY.

Tak ogólnie to balans jest sympatykiem Orbana i polityki jaką On prowadzi W INTERESIE WŁASNEGO KRAJU, a nie w interesie - j.w.

Balans uważa, że wypowiadanie wojny Rosji w obronie niepolskich interesów [nie ważne czy zimnej", czy też gorącej"] - jest idiotyzmem!
Bo w pierwszym przypadku tracimy miliardy, a w tym drugim przypadku, jak sprawy pójdą naprawdę źle [a w skrajnym przypadku mogą] to wyparujemy...

Czy to tak trudno zrozumieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...akurat banksterów to bronią inne opcje polityczne niż rządząca. Ruskim wystarczały bardziej błahe preteksty by wpraszać się do Polski. Do ta pora pokutuje u nich powiedzonko kurica nie ptica a Polsza nie zagranica... Nikogo nie stać na wojnę jądrową bo wyparuje cały świat, ale wojny hybrydowe, ekonomiczne to już codzienność. Przygotowanie się do takowych nie jest atakowaniem, jak twierdzi putin tylko normalnym obowiązkiem i doktryną obronną niepodległych państw. Rosja faktycznie jest groźna, powoli kończy im się monopol na energię i surowce strategiczne na których opierali swą doktrynę ekonomiczną.
Gaz, i ropa niedługo (w skali geopolitycznej) będzie jak świeczka przy led-ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujesz mimir tu takie głupoty, że aż trudno z tym polemizować...

Banksterzy z NY rządzą USA, a Polska jest od kilkudziesięciu lat ich WASALEM. Tak było za SLD [np więzienia CIA, zakup F-16 bez offsetu] i za PO [acz mieli pewien odchył" w stronę Berlina] i tak jest, a nawet tym bardziej, za rządów PiS-u!

Nie bardzo wiem po co Rosja miałaby wkraczać do Polski?
No chyba żeby przejąć nasz bilionowy dług? Albo zachodnie banki? A może, aby przejąć te wszystkie Biedronki"?
Podaj chociaż jeden powód!

I jeszcze jedno - kilka dni temu słyszałem, jak jakiś idiota powiedział [cyt.] Polska nie wyklucza wysłania wojsk do Donbasu", a to może być już powód, aby nam przy...pierdzielili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mimir, LUDZIE PRYMITYWNI TACY JAK TY, jak nie mają ARGUMENTÓW MERYTORYCZNYCH TO ZAWSZE WYJEŻDŻAJĄ AD PERSONA.

Czyli z bluzgami i osobistymi wycieczkami pod czyimś adresem.
W tym przypadku wyjeżdżając mi od Komunistycznej Partii Robotniczej Polski" [swoją drogą to chyba partii o takiej nazwie nie było?], robisz z siebie właśnie takiego prymitywa.

A to oznacza, że w dyskusji NA ARGUMENTY jesteś cienki jak DUPA WĘŻA, a więc jakakolwiek polemika z takim osobnikiem nie ma najmniejszego sensu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako persona najmniej zainteresowana tymi przepychankami i całkowicie ieobiektywna", działająca w zasadach określonych na tym Forum... mogę zaraz docenić i uzupełnić brakujące medale poszczególnym adwersarzom.

mam czynić powinność czy Panowie z łaski swojej abs-y uruchomią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunistyczna_Partia_Polski - oni tak samo agitowali jak ty. Napisz jeszcze wielkimi literami parę mądrości, którymi zawsze raczyłeś nas na forum i nawet najzagorzalsi zwolennicy twojej koncepcji by być w ruskiej strefie wpływów, zrozumieją, że coś nie tak z tobą i koncepcją:)
Życzę zdrowia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie