Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drzewiej na dworze władcy byli ludzie od odpowiadania na pytania władcy. A może włatcy ? No nieważne. Władca pytał takiego człowieka co tam widać na ekranie georadara. Człowieczek interpretował według swej wiedzy i życzenia władcy a gdy potem ciaponga lub tunelu nie znaleziono, to odpowiadał głową. W ten sposób władca nigdy nie wyszedł na głupka, bo zawsze mógł powiedzieć że człowieczek był niedouczony lub we wstanie wskazującem albo i pod zioła wpływem. Ludzie mieli pracę, władca autorytet i komu to przeszkadzało? Teraz wszyscy szkoleni na wspomnieniach po Adamie Słodowym - rób to sam" . No to robio jak umio a telewizorie pokazują live. A Historia obdarta z tajemnicy to tylko pół historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak niektórych oli"?
Bawili się za własną kasę nikomu z Was nie ubyło!
Region zyskał reklamę o jakiej nie śniły władze lokalne.
Ilu z Was jechało i kopało bo ktoś tam mówił że zakopany depozyt po AK albo inne tematy, tutaj to samo tylko na większą skalę!
Ja trzymałem kciuki od samego początku odkąd usłyszałem w mediach że nasi starsi bracia w wierze i sąsiedzi ze wschodu zgłaszali roszczenia do swojej własności"
Ale co ja tam gadam skoro gdy kolega przyśle mms z terenu że trafił to wielu zagryza zęby mówiąc znowu ch...oi się fuksło"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka romantyczna historia.... A ile w niej chciwości, fałszu, oszukiwania kolegów, kłamstwa, obłudy, szaleństwa, zaślepienia, amoku.... Złoto, złoto, złoto, bogactwo, bogactwo, sława, sława...... Byle wydymać innych, byle pierwszy, moje złoto, moje...... Albo znaleźne, jak już się nie da inaczej.... Gorączka - a byle plama - to działo, wagon, dyjament - potem se w audi wsiędę, albo w mercedes, a une niech się patrzom.... Było se sami zgłosić, frajery, hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej ciekawie wypada na tle tego całego zamieszania Generalny Konserwator Żuchowski, który grzmiał z 99% pewnością, że owy panzer naziexpress zaiste zaparkował w tym nasypie. Chyba przy następnych ewelacjach" będzie bardziej powściągliwy :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast badania zacząć odwiertami, chyba chcieli wejściem smoka okopac dampfloka pod parą?
Gromkie Abfahrt!, Rp1! i ...
Nagle - świst!
Para - buch!
Koła - w ruch!
Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale,
Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
Po torze, po torze, po torze, przez most....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu poszukiwania skończyły się niepowodzeniem?
Na potrzeby forum górskiego NPM" napisałem miniopowiadanie, które to tłumaczy. Zachęcam do lektury ;)

http://npm.pl/forum/viewtopic.php?p=134521&highlight=#134521

A propos końca opowiadania - pamiętacie?
http://www.youtube.com/watch?v=OqSiLL8U3vo

:-))))


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:22 22-08-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Koper i Richter mają chociaż resztki rozsądku - to powinni za chwilę przedstawić jakieś obiektywne" problemy uniemożliwiające dalsze poszukiwania. Np. - suczka Ada - Pana Kopra - zwichnęła nóżkę - trzeba wszystko rzucić i się nią zająć. Pan Richter - nagle nadszedł termin jego wylotu na urlop na Bali. Nie da się przełożyć - sami wiecie - na urlop na Bali byście sami robili z 15 lat.

Albo - nadeszła pora deszczowa. Dżungla upomniała się o swoje.....

Wrócimy, gdy warunki będą bardziej sprzyjające". Całe programy telewizyjne kończą się taką sentencją i nikt halo nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie