Skocz do zawartości
matrix14xxx

Polacy się zbroją?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaufanie do Antoniego znika, Polacy wolą brać sprawy w swoje ręce. :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sqr... trzeba by zadać sobie jedno podstawowe pytanie: kto Łantoniemu wystawił bezterminową przepustkę z zakładu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ewidentnie, ktoś powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności... podejrzewam, że mógł to być ktoś z tego samego oddziału, nie koniecznie ktoś z personelu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To ten grożny arsenał?http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114944,20491083.html?i=2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fala, to ten arsenał. Ale to nie ASG, jak zapewne sądzisz, to boczny zapłon. Mały, cichy i skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MarcinP,temu chłamowi do ASG daleko, a do bocznego zapłonu jeszcze dalej,chodzi o to co pokazałem na fotce w linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pistolety ewidentnie 0.22 lr

A te karabinki? Po czym sądzisz, że chłam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczęki jak szczęki, najtańszy chłam na boczny zapłon jak znalazł.
To nam, wychowanym na radomkach, TOZach i IŻach się wydaje, że broń bocznego zapłonu musi być solidna, musi być żelazna i wyglądem budząca respekt i zaufanie. No jak dla mnie, typowe magazynki dla 0.22 lr budżetowej produkcji.

Powiem ci, że magazynek do Beryla .22 lr wygląda identycznie gównianie, a u mnie 4 sztuki już ponad rok mielą dzień w dzień setki naboi, i jakoś dają radę.

przecież ta część praktycznie nie pracuje. W tym samym czasie zmieniłem już 3 pazury wyciągu, 2 się urwały, jeden wyskoczył i się zgubił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No powiedz jeszcze że są wykonywane takie karabinki z masy używanej do produkcji zabawek, skręcane wkrętami do drewna, i opakowane w pudełka od pizzy.Poza tym szkoda pisać o tym czymś co chce udawać coś czym nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. magazynki tak, z takiej masy. Karabinki są solidniejsze, ale w dużej części z plastiku
2. Nie, skręcane solidnymi śrubkami
3. Tak, dokładnie pakowane jak pizza. Naszego MP5 na boczny zapłon dostaliśmy w takim zabawkowym pudełeczku, bo w cywilizowanych krajach to są niemal (NIEMAL) zabawki

Pewnie, że TOTO udaje coś czym nie jest, ale akurat mi osobiście się podoba, bo mali chłopcy z rodzicami przychodzą i mają okazję postrzelać i troszku dudków biednemu właścicielowi strzelnicy zostawić ;)

A jak masz przyjemność być takim Tomaszem niewiernym, to wpadnij do nas na Srebrną Górę, takich zabawek na boczny zapłon mamy jakieś 6 sztuk, z krótkiej i długiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kol fala masz tu linka do takowych tego samego producenta,kup i postrzelaj się z kolegami tym asg"

http://www.americantactical.us/4708/detail.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi