Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bjar_1

Lubuskie: Karabiny, bagnety i miecze znalezione na strychu

Recommended Posts

Niezwykłe przedmioty odnalazł na strychu mieszkaniec Międzyrzecza podczas sprzątania domu. Broń palna, noże i miecze pochodzą najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. (!!!!)

Policjanci z międzyrzeckiej jednostki otrzymali nietypowe zgłoszenie. Właściciele domu poinformowali, że podczas sprzątania budynku mieszkalnego, na strychu znaleźli karabiny oraz różnego rodzaju noże i szable. Stróże prawa podczas dokładnego przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli dwa karabiny pochodzące z okresu II wojny światowej, wiatrówkę, broń gazową, kuszę oraz kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju noży i szabli.

Znaleziono także wykrywacz metali. Policjanci zabezpieczyli przedmioty. Część z nich trafi do laboratorium kryminalistycznego do badań. Obecnie trwają ustalenia, do kogo należał arsenał. Na terenach powiatu międzyrzeckiego nadal można odnaleźć różne militarne przedmioty, pochodzące z czasów II wojny światowej. Policjanci często otrzymują zgłoszenia od grzybiarzy, którzy podczas wędrówek lasami odnajdują różnego rodzaju pociski. Zdarzały się również przypadki, kiedy podczas remontów domów lub różnego rodzaju wykopów, odkrywane były zakopane pociski.

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/miedzyrzecz/art/8971282,karabiny-bagnety-i-miecze-znalezione-na-strychu-zdjecia,id,t.html?cookie=1

oże i miecze z czasów II wojny światowej" - mistrz!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie śmiej się... może gunto się w kadrze nie zmieściło :-(

Ale trzeba mieć narobione w głowie, żeby zgłosić a później się z wykrywaczem podłożyć...

Teść się z zięciem nie mógł dogadać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Kulę na bagna lub głęboki śnieg z podwieszoną mp3-ką. Będzie ekspertyza to się dowiemy jakie stanowiła zagrożenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdjęcia jak zdjęcia ale jak ktoś ma okazję zobaczć moją diane 66 na żywo to jest w szoku a jak dotknie spustu to stoi zdziwiony jak młody po pierwszej spazmie. a dianka ma spust delikatny jak ciałko kobiety.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, ile warta. Nie jest to jakiś unikat. Na alle się pojawiają. Około 1000zł i myślę, że ładny egzemplarz da się kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten kto zgłosił znaleziska na policję to kompletny idiota. Policja ukradła i jeszcze on będzie się włóczył po sądach. Trzeba było siedzieć cicho, czy ludzie naprawdę już nie potrafią logicznie myśleć?

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information