Jump to content

bsam20

Forum members
 • Posts

  835
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bsam20 last won the day on October 15 2019

bsam20 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bsam20's Achievements

8

Reputation

 1. Dobrze kminisz. Strasznie ciężko wybić ten trzpień. Jest miękki i rozklepuje się. Lepiej chyba to rozruszać bez rozbierania.
 2. Zadziwiające jakim trzeba być idiotą, aby napisać takie coś. Wydawało mi się, że każdy ma elementarną wiedzę, co to kaliber. Typu nie musi znać, bo większości to nie interesuje, ale pisać kaliber 75 mm..
 3. Zobaczcie jak to postępuje. Dotychczas kluczowe słowo pismaka to 'poszukiwał', a teraz już 'miał'. Niedługo będzie pomyślał nielegalnie. Czemu ten kraj jest taki głupi?
 4. Najprawdopodobniej podróbka. Ładownica wisi na allezło, ale sam jej stan już raczej wyklucza ją jako oryginał.
 5. Bardziej pod niemiecki standard. Ich bagnety nie miały pierścienia na lufę, bo obniżał celność broni z założonym bagnetem. Broń ta sama w zasadzie. Tu i tu Mauser 98.
 6. Witam. Kto miał przydzielony kod WaA 668? Mozliwe, że jest na ładownicy do MP? Jest równiez RBNr 0/0378/0007. Co on oznacza? Z góry dzięki za pomoc.
 7. A sam chciałeś biznes zrobić i za tysiaka wyrwać. Gdzie tu kultura..
 8. Wypełnienie to radosna twórczość, ale same gumy na obręczach to chyba pantera, lub coś na jej podwoziu.
 9. Dokładnie. Nie tu. Samo prawo i ustawa o broni i amunicji nie jest złe. Szkoda tylko, że u nas nie działa. Rozmowy w sejmie już to pokazały dobitnie.
 10. Pod szkielet można by podciągnąć chyba komorę zamkową. Tak na upartego. Tu znalezione legalnie, pod ustawę nie podlega, więc co? Kradzież i tyle. Posiadanie zabytków jeszcze zabronione nie jest, a jak ktoś twierdzi, że pozyskane nielegalnie to niech to udowodni najpierw. Tak działa prawo w normalnym kraju.
 11. No pod ustawę to nie podlega w żadnym razie. Nawet jakby było to szkieletem, a nie jest, to ustawa wyraźnie określa: gotowe i obrobione. Czyli kradzież w biały dzień. W majestacie pseudo-prawa.
×
×
 • Create New...

Important Information