Jump to content

Dunin185

Forum members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tu też jest smacznie. http://new.vk.com/video?z=video242416858_171083365%2Fpl_cat_updates
 2. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
 3. Wrzucajcie tutaj linki do skanów książek, czasopism itp. Wszystko co ciekawe. Ja na początek wrzucę to. http://yadi.sk/d/GeCf3Ri9t9Tao Jak znajdę coś nowego to uzupełnię.
 4. Jeżeli ktoś nie wierzy że jesteśmy zmanipulowani, i że my nie kierujemy naszym życiem tylko ktoś inny, to niech poczyta te ciekawe lektury. http://yadi.sk/i/ijxKDeF8t9SXq http://yadi.sk/i/hklZCozkt9SYr Czeluść zaginął w akcji, pewnie go porwali kosmici. Inni też milczą, a temat ciekawy. Co z tą pieczęcią, na jakiej ścianie ona się znajduje? Przydałoby się zrobić zestawienie wszystkich tajemniczych symboli związanych z tym tematem.
 5. Światłowód, drzewa, ptaki, co jeszcze będzie? To się robi już groteskowe. Pewnie węgla i wody też zabraknie do lokomotywy i pociąg nie wyjedzie. Trzeba wreszcie coś z tym zrobić!
 6. Zamek Grodno ma wiele tajemnic. I jakie są wyniki badań? Tu trochę rysunków i zdjęć. http://www.zamki.pl/?idzamku=zagorze&dzial=galeria Czy odkryto jeszcze jakieś skrytki i tunele? Tu trochę ciekawostek. http://www.libertas.pl/tajemnice_gor_sowich_zamek_grodno.html http://www.iwoman.pl/podroze/piata-strona/skrytka;w;kominku;tajemnica;wnuczki;zegarmistrza;i;zaminowany;skarb;joanna;lamparska;odkrywa;zagadki;zamku;grodno,142,0,1242510.html http://www.zamkipolskie.com/zagor/zagor.html http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/50271/Obiecujace-wyniki-pierwszej-tury-badan-zamku-Grodno-w-Gorach-Sowich http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/49949/Czy-zamek-Grodno-pod-Walbrzychem-kryje-niemieckie-depozyty-ZDJeCIA http://zwiedzamydolnyslask.blogspot.com/2014/04/zagorze-slaskie-zamek-grodno-wnetrze.html
 7. Śniadanko albo kolacyjka. Takie kucharki chciałbym mieć. http://www.youtube.com/watch?v=MzXtNvONLk8 Ciekawe czy to by ugotowały? http://polki.pl/kuchnia_przepisy_lista_zupy_artykul,10021647.html
 8. Dziwne, jeszcze nie mają pozwolenia na poszukiwania a już porządkują teren. Co tak wolno wszystko idzie, znowu ta biurokracja? Tym urzędasom chyba nie zależy na wyjaśnieniu sprawy.
 9. http://www.mrooczlandia.com/kociolek/
 10. Czyżby gość z Afryki? Fajna egzotyka. http://yadi.sk/d/FiPDiRuIsFEmn
 11. A to dopiero pyszności. http://www.youtube.com/channel/UCB4fcFLJZK3eSmlMplDvM5Q/videos Wy macie jakieś stare przepisy, lub wymyślone przez siebie? Dawajcie również jakieś porady na temat przyrządzania posiłków. Jeżeli chcecie zrobić żywność na wiele lat zastosujcie ten proces. http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/kuchnia-i-przepisy/tyndalizacja-czyli-wielokrotna-pasteryzacja-zywnosci-na-czym-to-polega,17_71983.html
 12. katharser, jest wiele podobnych przypadków jak twój. Jesteśmy tak zmanipulowani że to się we łbie nie mieści. Ci z wyższych sfer robią z nami co chcą. Niedługo zamiast dowodów osobistych będziemy mieli czipy, które nie tylko będą nas dokładnie lokalizować i sprawdzać stan naszego zdrowia i nasze myśli, ale będą nami sterować w taki sposób że całkowicie utracimy kontrolę nad naszym ciałem i umysłem. Takie czipy są już wszczepiane ludziom bez ich wiedzy. Wystarczy iść do jakiegoś lekarza na niewinny zabieg i macie smycz do końca życia. Czeluść i wiele innych osób z tego forum na pewno są pod ścisłą kontrolą tajnych służb. A ta Opiekunka ciekawe jakich ma mocodawców. Co to za pieczęć którą przedstawił czeluść, czy ona znajduje się na ścianie pałacu w Kadynach? Czeluść zrób na rysunku położenie pieczęci względem wielbłąda.
 13. Tu macie ciekawy pomysł na obiad. http://www.youtube.com/watch?v=7voYwhJ5XTg
 14. Ja też dołożę coś ciekawego. http://www.youtube.com/channel/UCkxE2o_0oYHRtXNAKoV2JoA?nohtml5=False http://www.youtube.com/channel/UCUBv6IPHJnyrB1e9z2Vj6xA http://www.youtube.com/channel/UCLN3oI4ou2uLNBtyQ5Im67w Smacznego łakomczuchy!
×
×
 • Create New...

Important Information