Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gacol- masz (?) świadomość, że te 7 części to fantastyka?
Mam nadzieję, że tak...

Masz również świadomość, jakie teorie zostały uknute, gdy:
- ja napisałem, że w przeciągu trzech miesięcy nic się nie ruszy?
- gdy Marecki się odpalił i czarno na białym starał się opisać sytuację komunikacyjną FB?
- jakie było zacieranie rączek, na wieść o tych mln i tonach?
- jak sobie osoby aktywnie biorące udział w poszukiwaniu łotego cuś" i osoby z nimi powiązane lub na informacje od nich się powołujące, kocopoły pisały na O.?

Zwróć, przy okazji uwagę, że najaktywniejsi na TAK" są wbrew pozorom nowi Użytkownicy, którzy na szczęście w innych, merytorycznych, Działach się nie udzielają...

Jak dla mnie, to mogą fefnaście tych łotych cuś" znaleźć- nie zmienia to mojej wersji, że jeszcze znakomita większość osób biegających po polach i lasach będzie klnąć na samą myśl o nich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdyby mi się chciało, parę osób może i mocniej niż ciule bym określił...
Ale raz, że mi się nie chce... a dwa- nie dam im radości i powodów do narzekań :-(

A męczywołek, w odniesieniu do niestworzonych histerii pisanych w oparciu o np zdjęcia z września czy października, to i tak wg mnie małe miki...

PS A ci, którzy te listy i notatki robią, musi się z Piotrusiem winni skontaktować. Ma facet wprawę i dyg do pisania donosów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu... Twoje slowa wzalem do siebie bo sam jestem nowy. Ale wiesz co... co najbardziej wkurza mnie i kilku innych uzytkownikow ? Ze w swojej bucie (nie wiem z czego wynikajacej, pewnie ze stazu) nie dopuszczacie do siebie mysli ze ten sklad istnieje. Posilkujecie sie swoja wiedza historyczna (ze jakoby zaden sklad z Wroclawia nie mogl wtedy juz wyjechac itp.) i za nic macie opinie innych pasjonatow. Im wiecej info na potwierdzenie odkrycia tym wiecej info od Was ze skladu nie ma i ze do wielka sciema. Jakie macie na to dowody ? Mierne ! My optymisci dostrzegamy to ze coraz wiecej informacji ktore splywaja potwierdzaja odkrycie. Tak czy inaczej pewnie za kilka dni bedzie oficjalne info z UM, ale jak znam zycie to i tak to olejecie i dalej bedziecie gadac banialuki ze skladu nie ma a miasto i wladze klamia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspian...
Błagam, czytanie nie boli...

Apacz:

Czlowieksniegu (14167 / 776) 2015-12-03 20:39:01

Jak dla mnie, to mogą fefnaście tych łotych cuś" znaleźć- nie zmienia to mojej wersji, że jeszcze znakomita większość osób biegających po polach i lasach będzie klnąć na samą myśl o nich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hłe hłe ciula się chwycili,to nie to słowo które wam po pustych głowach chodzi
Panowie Pochodzę ze Śląska (Silesia) Pochodzenie ciul jest określa osobę gapowatą - po polsku stuknięta nie spełna rozumu. Wszystkie pochodnego tego zwrotu wiąże sie właśnie z tym pukniecie stuknięciem.
ciul, ciulnąć, wyciulać, ciulowe.
Dla tych co chcą ciula łączyć z penisem podpowiem, że w gwarze na tą część ciała jest inne określenie ściśle związane z funkcja jaka spełnia czyli pulok.
Ale określenie ciula jako przyrodzenia " to chyba nadinterpretacja goroli , którzy do końca nie wiedzieli o co chodzi z tym ciulem.
Nie żebym się tłumaczył ,ale wiedza każdemu się przyda coby się na smierć nie zapienił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam szczera nadzieje ze kiedy bedzie potwierdzenie istniena skladu, albo nie... juz nawet kiedy ten sklad sie pojawi (co pewnie szybko nie nastapi)... to Ty Czlowieksniegu przeprosisz nas Wszystkich (podobnie jak Marecki i kilku innych tutaj) albo zwyczajnie zamilkniesz raz na zawsze na forum bo tego wymagalaby zwykla przyzwoitosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspian2012 (162 / 0) 2015-12-03 20:58:47

wiesz- lenia mam i idę lodówkę skopać...
nie chce mi się szukać, kto próbował mi po pagonach skakać, gdy pisałem, że nawet jeśli coś jest, to prace się w 2016 rozpoczną...
jakoś tak mocno parę osób mnie atakowało.

A teraz, skoro już tak sobie piszemy, władza się zmieniła i raczej opcja niemiecka nie będzie najlepszym wyjściem...
Podobnie, jak dyskusje, komu się łote cuś" należy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi ze to zloty pociag, tzn. ukryte jest tam zloto. Moze i sa tam jakies cenne surowce ale bardziej prawdopodobe ze jest tam bron chemiczna lub gazy bojowe. I to by tlumaczylo ze Niemcy sklad zakopali. To co tam jest to sprawa drygorzedna, my tu toczymy boje czy sklad jest czy go nie ma przeciez ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na złocie nie zależy, ale gdybym mógł się przejechać tym pociągiem... :))))
Lubię podróże koleją, tym bardziej jazda takim zabytkowym składem byłaby fajna...
Ale ciuchci jak nie było tak ni ma. :/
Zupełnie jak z podwyżkami w budżetówce... Głównie się o nich gada. Bywa, że nawet gadają naukowcy... :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie z UM czy jakaś tam konferencja to pikuś. Ja ze swojej strony uwierzę dopiero jak zobaczę choćby kilka pustych wagonów wyciągniętych z tej podziemnej nazistowskiej nory.

Koledzy z wzajemnego towarzystwa adoracyjnego, powiem wam jedno jak tak dalej pójdzie, to niedługo sami będziecie uskuteczniać wasze dialogi, monologi i inne mądrości na forum" - jak na razie to wy nowo zalogowani klakierzy złotego pociągu jesteście tutaj kółkiem wzajemnej adoracji. Ciekawe czy sami odkrywcy złotego" tu są, bo koledzy odkrywców na pewno.

pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że wszelakiej maści odkrywcy począwszy od dyletantów, marzycieli, amatorów, pasjonatów po tęgie mózgi z tytułami to optymiści mający pesymizm za twórcze i niezbędne paliwo do ciągłego poszukiwania, weryfikowania i odkrywania tego czegoś...wbrew różnym tudnościom.

Natomiast czego można spodziewać się po odkrywcach" pesymistach...może tego, że zostaną frustratami, tetrykami negującymi wszystko co nie mieści się w ich zawężonych horyzontach!

Wiadomo kto i co oraz w jakim stylu tu napisał...nie trzeba żadnych list. Czy za kilka dni czy kilka miesięcy pewnie będą tacy, którzy będą musieli nagiąć kark - tak ze zwyczajnej przyzwoitości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać na wyniki badań i zobaczymy kto miał racje.Wtedy będzie można się przekrzykiwać i pisać ja miałem racje a ty nie lub na odwrót. Bo na chwilę obecną czytając wątek wydaje mi się, że co poniektórzy schodzą z tematu, żeby walczyć między sobą.Najlepszym przykładem jest to że jak badania georadarem były robione pod włączoną linią energetyczną to wyniki były złe bo prąd zakłócał prace KS 700 a jak zrobili ponowne badania przy wyłączonej linii napięcia...to też źle. Ja liczę na to, że w nasypie coś jest niekoniecznie skład pełen złota, nawet pusty byłby niezłym odkryciem, ale przecież pustego pociągu nikt by nie zasypywał taką warstwą ziemi. Jeśli nie chcieliby żeby pusty skład wpadł w ręce Rosjan to szybciej było by go wysadzić-zniszczyć, jakby nie mieli na to czasu i by nie zdążyli go zniszczyć to by go porzucili w czasie ucieczki przed Rosjanami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile bysmy nie czekali , to takich informacji nigdy nie dostaniemy , ze obok siebie zakopane sa pociagi z okresu wojny
tym bardziej ze jeden z nich wyjechal z Wroclawia medzy 22 lutego 45 r a 6 maja 45 r
ten temat sie juz wyczerpal a odkrywcy beda w nieskonczonosc wymyslac nowe scenariusze i przeprowadzac pomiary aby ich bylo na wierzchu
hehehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs
absolutnie pasuje do 'polskiego' charateru wątku,w którym treści jest ok. 5% a reszta to popłuczyny a moderator 'popłynął' razem z dyskutantami


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 12:34 06-12-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie