Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 7


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie płaci extra, ale za to w ogóle" płaci.
Sądzić należy, że zawracaliby sobie cztery litery jakimikolwiek badaniami.
Na wszystkich uczelniach polskich od kilku lat istnieje jakaś psychoza ycia potrzebnym". Jest to konsekwencja cięcia kosztów, a w tym wywalania ezużytecznych" akademików a bruk". Zatem większość z tych, próbuje w jakiś sposób uzasadnić swój byt na danej uczelni. Wyjątek mogą stanowić (jak na razie) adiunkci i profesorowie uczelni z habilitacją.
Zatem prace" przy domniemanym pociągu przez pracowników AGH, mogą być niczym innym jak walką o byt na tejże uczelni. Tym bardziej, że poza uczelnią trudno będzie dorwać równie lukratywne stanowiska pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Idel, bzdury gadasz... Wiem co mowie bo jestem dosc blisko zwiazany ze srodowiskiem akademickim. Praca na uczelni to najlepsza i najpewniejsza fucha jaka mozna podlapac. Zaufaj mi, wiem co mowie. Od dr hab. w zwyz mozna byc pewnym (niemal) ze sie z uczelni nie wyleci ;-) No chyba ze sie ostentacyjnie molestuje studentki :-) Tak wiec bez potwierdzenia istnienia anomalii Panowie z AGH nie wystepowaliby o prawo do dalszych poszukiwan. Anomalie sa i bedzie tego wkrotce potwierdzenie oficjalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeznania na lozu smierci :-) zostaly tworczo rozwiniete przez media :-) Znalazcy praktycznie nie poruszali tego tematu wiec wszelkie nasze kpiny z tego tematu sa nieuzasadnione. To jakie dowody mieli znalazcy i w jaki sposob weszli w posiadanie informacji jest sprawa drugorzendna. Doszlo do wskazania miejsca i wiele na to wskazuje ze cos tam zalega :-) cokolwiek to jest to znaczenie historyczne ma. Ciekawe czy Pan Prezydent Miasta bedzie musial konsultowac podanie tego do publicznej wiadomosci z gora" :-) Pewnie tak ! Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tu zadnej decyzji politycznej. Pewnie nie bo za duzo osob bierze w tym udzial. Wiec jest nadzieja :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chce, że można w jednym wątku tyle punkciorów nabić, do tego produkując takie dyrdymały.
Nie można wprowadzić jakichś różowych kartonów, za tego typu (specjalne) osiągnięcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie neguję i nie podniecam się też niezdrowo.
Naukowcy? Mój ty Boże. Przepracowałem na uczelni co nie co, a na AGH miałem nawet coś tam otwarte (przewód jakiś czy cuś ;D)
I nie idealizowałbym tak akademików, bo to dość cwane bestie, które postępują jak w mojej wcześniejszej wypowiedzi z 2015-12-02, 15:23:15.
Napisz Kaspian, cóż mądrego powiedzieli ci akademicy, co byłoby: sensowne, spójne, jednoznaczne czy odkrywcze?
Ano nic. Opowiadają takie same rzeczy, jak ich poprzednicy w poszukiwaniach - nieakademicy jakieś dwa miesiące temu.
Nie ma co się emocjonować i powielać werbalizmów tych czy tamtych panów.
Cały czas uważam, że i tak najciekawsza była noga w gipsie pani policjantki, na początku tej akcji. :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto zrobić listę tych, którzy mimo mniej lub bardziej wiarygodnych dowodów wmawiali wszystkim, że zasypany pociąg to bzdura i wymysł egzaltowanych facetów w średnim wieku. Jestem ciekaw, jak będą się tłumaczyć za tydzień czy dwa, gdy sprawa się wyjaśni na tyle, że niedowiarki wreszcie przejrzą na oczy. Mnie przekonał obraz z georadaru, z którym plamy jednak układały się w zarys" platform z pojazdami, po drugie konserwator zabytków nie ryzykowałby swoim stanowiskiem, wydając tak zdecydowane sądy w sprawie. Teraz dochodzą jeszcze starania AGH o powiększenie obszaru badań, przecieki o tym,że jest co badać. Pojawiają się opinie że coś jest, a nie słyszałem żeby osoby związane z UM, odkrywcami, AGH powiedzieli mediom, że nic nie znaleźli. Dlatego uważam, że na 80: pociąg pancerny jest. Jedynie co mnie niepokoi to trudność z wytłumaczeniem, dlaczego Niemcy taką niespodziankę zostawili. Myśleli, że wrócą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@les05 pomysł jest niezły w sumie już dawno na niego wpadłem i zamierzam taką listę wykonać, dlatego też wszystkie wątki od vol.1 po vol.7 są zapisane by nie umknął żaden znafca, jak to niektórzy prześmiewczo określają tych co mają nadzieję i wierzą że faktycznie coś tam może być.
Jednym z tych clownów forumowych jest @idel, który w ten sposób wypowiada się o osobach, które mają inne zdanie niż on.
Widzi drzazgę" w wypowiedzi @kaspiana2012, a nie widzi belki sekwoi u @mareckiego, ot taki wybiórczy obiektywizm.
Zobaczcie koledzy jak bezmózgie yeti obdziela kartkami, (również takową dostałem za bezmózgie yeti) niektórzy dostali nawet po czerwonej jaką dostał @morello tylko dlatego, że nie podziela politycznie poprawnego i jedynego poglądu towarzystwa wzajemnej adoracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję, że morello niestety nie został przeze mnie nagrodzony.
Po drugie- pożegnał (?) Forum z całkiem innego powodu niż merytoryczność czy w zasadzie jej brak we wpisach.
Po trzecie- z przykrością informuję, że nie ja niejakiemu newcomer wysłałem pierwsze słoneczko. Ale już nadrobiłem- za chamstwo i brak znajomości Regulaminu.

EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@les05 pomysł jest niezły w sumie już dawno na niego wpadłem i zamierzam taką listę wykonać, dlatego też wszystkie wątki od vol.1 po vol.7 są zapisane by nie umknął żaden znafca, jak to niektórzy prześmiewczo określają tych co mają nadzieję i wierzą że faktycznie coś tam może być"

boszeeee nie udzielam się w tym wątku ale już i mnie się ulało ,paru ciuli, męczywołków ,listy robią, rozliczać będą ,merytoryczne dno...
ja i tak się dziwię że ten wątek jeszcze wisi ja bym zamknął do wyjaśnienia
ale robienie list to już mnie kompletnie rozbiło co za ciule
sorry wymiękłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko torba5 widzę, że koleszka .........yeti wobec ciebie ma inne standardy i jest bardziej wyrozumiały w obdzielania kartkami
@torba5 kogo nazywasz ciulem, ciulu...
Tobie wolno obrażać i naśmiewać się z innych boś alfa i omega?
a zarazem zabraniasz tego innym męczywołku.
Twoje motto powinno brzmieć:
Jak Kali ukraść, to dobrze, ale jak Kalemu ukraść, to niedobrze oj niedobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie