Skocz do zawartości

Czas honoru VII - Powstanie "


piotr916

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Po raz pierwszy oglądałem odcinek tej serii w którym są walki", ale według mnie klimat Powstania oddany w nędzny sposób - paradują sobie nasi bohaterowie po całym mieście itp. W ogóle nie czuć atmosfery walczącego miasta - no ale czego po tym potworku oczekiwać... ;) No i pantery" wyjeżdżające zza każdego rogu budynku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar , czy ja Ciebie obrażam? Czemu mi tak źle prognozujesz? A znam bo na ipli toto wiekopomne dzieło jezd.
Abyś dostał jeszcze wiekszych wypieków na twarzy dodam ze mienieckie sztukasy(albo i inne latające stwory) potrafią zrzucić bumben i oszczelać banditen nie naruszajac betonowego stropu. Znaczy entelegentna broń była wtedy )D
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie Jacku Dabrowski to już dawno powinni zbanowac.Nie ma wątku abys nie wtrącił swojej ironii,jakiegoś farmazonu etc.Nic Ci nie pasuje.Po jaką cholerę siedzisz na Forum i śmiejesz sie z wszystkiego?
I ten moralizatorski ton....A fuj.

A ja czekam na następny odcinek Czasu Honoru.Jak na polskie warunki finansowe,logistyczne etc.całkiem przyawoity film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak ogromnych potrzebach armia niemiecka nie gardziła żadnym zdobycznym sprzętem. Uzbrajanie ost jednostek w sprzęt sowiecki miało jeszcze tę jedną zaletę, że nie potrzeba było zaznajamiac ich z tym sprzętem, nauczyli się tego u Stalina, wcześniej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie