Skocz do zawartości

Czas honoru VII - Powstanie "


piotr916

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z końcem kwietnia rozpoczęły się zdjęcia.Zobaczymy co z tego będzie.Trochę info:http://film.onet.pl/czas-honoru-powstanie-relacja-z-planu/3mgrw http://film.onet.pl/wiadomosci/maciej-zakoscielny-czas-honoru-powstanie-warszawskie-jak-helikopter-w-ogniu/j9v96 http://film.onet.pl/czas-honoru-powstanie-antoni-pawlicki-o-nowej-serii/xtv0e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Widzę że już zaczęło sie iadolenie" jaki to film e".
A założe sie że 90% tutaj obecnych będzie przykro jak skonczy sie część 1,i z utęsknieniem będa czekac następnej niedzeli.
Moim zdaniem film ma niedociągnięcia,w szczególności...zresztą dobrze wiecie :-)
Ogólnie serial super.Juz dawno nie było tak dobrego.
Pózniej sie dziwicie że nas nie lubią w Europie...Tylko biadolenie,krytyka,nie spojrzy na dobre strony,aspekty tylko be,be,be,be.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku,

Koń jaki jest każdy widzi, jednak nie będziemy siebie oszukiwać, że jest on stworzony pod publikę orientującą się w uzbrojeniu, mundurach, wyposażeniu itp itd. Tego typu produkcje są robione przede wszystkim pod młodego widza, który historię zna albo z gier, albo ze szklanego ekranu.
Jednak co by nie mówić, może obraz zobaczony w telewizji zmusi odbiorcę do zagłębienia się w tematykę zaszczepi w nim przysłowiowego bakcyla.
Podobna rzecz ma się min z niby durnowatą za przeproszeniem grą World of Tanks...realizmu tam co kot napłakał; sam się nieźle denerwowałem kiedy widziałem, że Tygrys ma problem z czołgiem Janka Kosa, jednak po jakimś czasie zauważyłem wysyp tematów na internecie poświęconych broni pancernej, gdzie dzieciaki dywagowały na temat poszczególnych wersji danego typu uzbrojenia i pomyślałem...że tędy prowadzi jednak droga!
Mamy XXI w. i trzeba jakoś do widza dotrzeć, skoro młody odbiorca jest na bakier z literaturą to każda sposobność jest dobra.
Reasumując, oglądajmy serial z przymrużeniem oka, bo co by nie mówić ogląda się go lekko i przyjemnie po przełknięciu nieścisłości i niedociągnięć o których wspominał Jurek, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak , niby racja ale.... No właśnie ale. Ten film w/g tFurców opowiada historie Cichociemnych. Nawet zapowiedzi były w stylu (proszę wybaczyć jak coś przekręcę) yli młodzi , pełni zapału , wracali po szkoleniu do Polski by o nią walczyć" .
Jakoś tak leciało w TV.
A co mamy? Bandę nieudaczników , którzy we czterech , ze swoimi dupami ,ratują świat. Ciekawe czemu Związek Cichociemnych wycofał swoje poparcie dla tego gniota. A numer z Panterą dziwnie mi przypomina Tygrysa z Szeregowca Rayana tylko że tam gupie mieńce ustawili flaka i zrobili pożądek w 10 sekund. A tu se helmuty po Warszawce jeżdżą z otwartymi włazami , załoga , oprócz kierowcy albo odsypia balangę albo baluje nadal bo sprintery se biegają a kaemy milczą.
Może po premierze tego odcinka w końcu wkurzą się Powstańcy i jak w filmie Ostatnia Akcja wezmą sprawy w swoje ręce i rozgonią to całe towarzystwo .
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ma ambicje", a jak wiadomo same chęci to za mało.
Osobiście też nie wróżę mu powodzenia. Nie te czasy i konkurencja zbyt silna.
Porównanie me dotyczyło pokazywanej fikcji, która często jest wytykana dwóm wcześniejszym produkcjom.
Czuwaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie