Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

piotr916

Czas honoru VII - Powstanie "

Recommended Posts

No dobra popełniłem tą zbrodnię i zobaczyłem siedem odcinków, dziś mam zamiar skończyć, szału nie ma, pestek trochę wywalili, non stop pobiegali po tych samych gruzach ale i tak w tym wszystkim był nieśmiertelny dialog :

Obersturmbannfuhrer Lars Reiner
Napijesz się??

Major Heinrich Pabst
W pracy.................?
Nigdy nie odmawiam!

Starają się chłopaki ale do Hansa i Brunera to im daleko oj daleko :)

A mi pasuje gra Zakościelnego.. no może poza ostatnim odcinkiem gdy został nieśmiertelnym.

Brakowało mi muzyki Ennio Mirricone przy tej scenie z panterą :)

Ale mu Pawlicki powiedział temu Niemcowi Nigdy się nie poddamy" i Niemiec już wtedy wiedział że żarty się skończyły !!! :)

Mam kilka pytań:
- ile razy Niemiec woła Handecho" zanim strzeli do wroga który napier..innego Niemca ?
- na tych mikrofilmach to było Roswell, zabójstwo Kennedy-ego i co jeszcze ?
- ile razy dziennie kursowały te tramwaje pontonowe przez Wisłę którymi pływał Zakościelny ?
- czym można tak wybielić pościel, bo moja jest bardziej szara po 2 tygodniach remontu mieszkania niż tamta po 2 miesiącach bombardowań i walki ?

Wesołowski to ma tupet, 63 dni Chwały przedekował się w czystej pościeli rypiąc aktorkę a teraz Nikt mnie z przysięgi nie zwolnił" - Twardziel :) Ale w łóżku chyba kiepski bo pościel wcale nie wygnieciona ;)

Dlaczego wycięto tę scenę gdy oddział stoi pod na rozstaju dróg pod drogowskazem:
W LEWO - DO PARTYZANTKI
W PRAWO - DO OFLAGU
Nie było takiej sceny ? Powinna być :)

Tak jak poprzednicy...Rainer i Woźniak to najlepsze role w tasiemcu. Jak dla mnie to wątek Woźniaka powinien być jeszcze bardziej rozbudowany.

Pozdrawiam

A ja wczoraj nie oglądałem... Kiedy jest powtórka tego odcinka? Wie ktoś? Bo obejrzeć MUSZĘ!

Film skierował się trochę w stronę SF. Koniec walk na Czerniakowie to 23 wrzesień. Powstańcy przechodzą na Śródmieście, wyłażą z kanału, idą zająć pozycję, aż tu nagle okazuje się, że kapitulujemy! Nagłe zakrzywienie czasoprzestrzeni czy co? Wypadło z kalendarza pi razy oko siedem dni!

http://natemat.pl/125279,tvp2-rezygnuje-z-czasu-honoru-ostatni-sezon-mial-slaba-ogladalnosc

Na usta ciśnie się tylko jedno zdanie.
Jak dobra rozrywka to rezygnują.
wrrrrrrrrr
Pozdrawiam

Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 17:20 27-11-2014

• Create New...

Important Information