Skocz do zawartości

Nowy program o poszukiwaczach na Polsacie


R51

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek o 21.30 na kanale tematycznym Polsat Play premiera nowego programu zatytułowanego Poszukiwacze historii". O ile mi wiadomo tematem programu będą pierwsze legalne (bo za zgodą zarówno właściciela terenu jak i WKZ- dotychczas wszystkie akcje odbywały się niejako półlegalnie) poszukiwania na terenie Mierzei Wiślanej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.

Informacja dla tych,którzy przegapili emisję pierwszego odcinka; jutro , 27 pazdziernika. 13:30 ,POLSAT Play będzie powtórka.

Projekt zapowiada się ciekawie,odkrywanie artefaktów filmowane jest w czasie rzeczywistym,pojawia się sympatyczny archeolog i ekstremalny Radek,szarpiący zardzewiałe blachy gołymi rękoma ( Radku , zainwestuj w rękawiczki)

Gorąco polecam.

pzdr.

b.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Dzisiaj o 21.30 powtórka. Tamten zwiastun" został już usunięty na prośbę Polsatu...

Wracając do ekstremalności" Radka to na jego usprawiedliwienie mogę powiedzieć że rękawiczki zostawił na poprzednim planie i kopał już bez z tym większym poświęceniem.

Mamy kilka pomysłów na następny odcinek (oczywiście to tajemnica;)). Może koledzy podrzucą co powinniśmy wziąć na warsztat w następnym odcinku (jeśli takowy dojdzie do skutku?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w programie dziś o 22 będzie.
Sam obejrzę bo jeszcze nie widziałem .
Okolice Skowronek i Krynicy Morskiej w zeszłym roku trzepało Stowarzyszenie historyczno - poszukiwawcze z Elbląga.
A czy pozwolenie mieli to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie