Skocz do zawartości

2012.Biały Tygrys


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się zacnie :)

Na motywach powieści Bojaszowa - nie jest to historyczny film, raczej fanatastyka z elementami mistyki. Do tej pory nie było w rosyjskiej kinematografii podobnego dzieła.
Ogólnie fabuła opowiada o śmiertelnym starciu czołgisty o swojsko brzmiącym imieniu Iwan z niemieckim czołgiem Biały Tygrys"
Czołg pojawia się na tyłach wojsk radzieckich, Iwan cudem uratowany z płonącego czołgu postanawia odnaleźć tajemniczego przeciwnika...

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=uryT-TMAC_k&feature=share

Pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor jest to świadoma polityka Nowego Sajuza. W Bolszewii nie było zbrodni. Byli tylko bohaterowie. Katyń? Nic nie wiem, nie widziałem! Szkoda, że nasza polityka historyczna" działa zupełnie na odwrót - bohaterstwa nie było, albo było szczątkowe, był za to antysemityzm (który zaowocował ponad 6 tysiącami Sprawiedliwych). Wołyń? Nie można urazić Ukraińców - pod dywan z nim. Obozy Niemieckie? Nie, Nazistowskie". GóWniana nawet napisała, że Obama nie ma za co przepraszać, bo nie ma wielkiej różnicy między nami a Węgrami w czasie wojny! SZOK!
Dlatego nie ma kasy na Roja, ale jest na Wałęsę (bez Gwiazdów podobno, ale za to z Tramwajarką). Byle tylko naród za dużo historii nie poznał, bo mógłby zacząć zadawać niektórym żywym legendom" bardzo niewygodne pytania. Lepiej wychować bandę idiotów, która łyknie wszystko co im się podaje.

Ruscy robią to samo, Amerykanie zresztą też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo_sek - pogibały ci sie fora, czy przy sobocie nadużyłeś trunków ?

ostrzegam - bardzo nie lubię, jak ktoś wyjeżdża z polityką tam, gdzie nie trzeba. Przeczytaj sobie co jest napisane zielonym tekstem pod : Forum: Główne

i nie rób proszę szamba tam, gdzie nie trzeba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie kolega sebo ma troszke racji...co nieznaczy że ma rację absolutą.Ale jak to mówią ostatnio-gwazdzisty sztandar(nie ten z jedną gwiazdą)ma u nas dosc pochlebną recezje-dobrze ,ze nie grają na euro-wszystko by zostało wybaczone...a może i byśmy jakies profity dostali z tego tytułu-np.okret bez uzbrojenia,albo cienko latajace samoloty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Pierwsza połowa całkiem fajna - spalony" tankista rozmawiający z czołgami, atmosfera tajemniczosci... A potem pojawia się kompletnie z d... Żukow przyjmujący kapitualcję Niemiec, niekończący się marsz pokonanych Niemców ulicami Berlina a nawet sam Adolf...

Film miał potencjał, twórcy zgromadzili mnóstwo sprzętu z epoki (nic to że część w postani wraków ;) ).

6/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Wczoraj wieczorem skończyłem Bojaszowa... W zasadzie przez przypadek mi w łapy wpadł.

Zajęło mi to dwa wieczory... szybko idzie i w sumie niewiele do zapamiętania- no, chyba że w warstwie historycznej dojście do Wisły, czy przyznanie się do masowych rabunków czy gwałtów...
Jeśli film jest zbliżony, to nie żałuję że nie widziałem :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie