Jump to content

sebo_sek

Forum members
 • Content Count

  1131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Co za szablę ma na zdjęciu mój dziadek? Z góry dziękuję jednocześnie proszę o zamknięcie tego wątku w wojsku II RP. Dawno mnie nie było i zapomniałem gdzie co idzie.
 2. Myślałem, że nic nie napiszę, ale ja pierd... W PRL polityczna poprawność, a dziś partyjna... Stary ale masz banie zrytą. A ile było partii w PRL? Buhahahahaha Ta wasza anty-pisowość robi z was 15-letnich frustratów. Przeglądam te malkontenckie wpisy i już wiem czemu przestałem tu zaglądać... Nie da się... Niby tacy mądrzy, tyle wiedzą o sprzączkach i magazynkach, a głupota aż bije w oczy. Myślicie, że jesteście tacy śmieszni, a jak czytam tego Hebde to po prostu ręce opadają. Największą ustawkę ostatnich lat z budką pod ambasadą nadal nazywa wyczynem Marszu, chociaż Sienkiewicz przyznał się, że to on był. W ogóle to koleś tak tęskni za komuną, że może wywali gdzieś na wschód? Rodzina miała wtedy dobrze, nie? Tatuś w jakimś resorcie? A może dziadzio? Masakra...
 3. Mam dom w świniarach. Dosłownie za płotem wyszła mi odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy, a w domu butelka WP z orłem. Nie ma tu jednak Bóg wie jakich fantów. Pierwsza wojna też się trafia, ale trzeba być baaardzo cierpliwym. Sąsiad pamięta przeprawę Polaków przez Wisłę. Kilka razy strzelili panie i tyle...
 4. Żegnam szacowne grono - to forum to śmiech na sali. Cenzurowane tak jawnie, że szkoda tracić na nie czas. Yeti - skoro mam nie odpowiadać (jak głosi tytuł wysłanego przez ciebie maila) na priv to zadam pytanie publicznie, które będzie zapewne usunięte. Co takiego napisałem obraźliwego, że dostałem ostrzeżenie a post został usunięty. Napisałem, żeby równo traktować hitlerowców i UBeków - czy to cie zabolało? Na razie - śmiech tu i tyle.
 5. Polecam wszystkim najnowszy numer Techniki wojskowej Historia. Świetny tekst, którego dobrze ugruntowana puenta, że gdyby nie 17 września, to KTO WIE? Dobry tekst również o stanie naszego lotnictwa i szczegółowy opis obrony piotrkowa. Polecam, choć rzecz tania nie jest.
 6. Mam nadzieję, że mowa o muzeum jest na poważnie. To, że ci ludzie nie mają nawet godnego pomnika jest wielką klęską III RP, nie wspominając, że tego typu prace powinny mieć miejsce co najmniej 10 lat temu. Jak identyfikacja DNA stała się czymś powszechnym prace powinny były ruszyć pełną parą.
 7. I niech nikt o tym nie zapomina chwaląc Jaruzela, Kiszczaka i resztę tej czerwonej hołoty. W takich grobach w całej Polsce leżą najlepsi synowie tej ziemi. A nowe elyty, które ich wymordowały nie były godne nawet patrzeć w ich stronę na ulicy. To, że na te prace musieliśmy czekać ponad 20 lat istnienia wolnej" Polski jest bardzo wymowne.
 8. Oczywiście chodziło mi o komory grobowe. Wiem, że długo wody upłynie. Byłem tam z ojcem, który oddał DNA więc mam nadzieję, że Wisła trochę przyspieszy nurt.
 9. Po raz pierwszy na powierzchni od 60- 70 lat. Czy go nie zawiodła III RP? odpowiedź pozostawiam innym, bo swoją znam.
 10. kierownik prac - IPN - dla tych którzy najchętniej widzieliby tę instytucję rozwiązaną
 11. Ja jadę jutro. Możliwe, że na łączce" leży mój dziadek.
×
×
 • Create New...

Important Information