Skocz do zawartości

Zrób to sam.Różne sposoby prezentacji znalezisk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Do kol tofik84 : Ja nic nie podkładałem.Rozmontowałem ramkę i zabejcowałem na ciemny kolor(taki mi pasował)Potem po prostu nałożyłem na korek materiał z naddatkiem z każdej strony (to się chyba nazywa welur-takimechaty" - kupiony za grosze w sklepie z materiałami)i złożyłem ramki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli używacie półek drewnianych to nie wieszajcie ich wysoko, fanty są na nich bardzo niewidoczne. Ja niestety tak postąpiłem no i ciężko ogólnie z ładnym wyeksponowaniem. Myślę latem zrobić to w bardzo ciekawy sposób otóż: Obecne ściany obmurować czerwoną cegłą, niektóre cegły celowo obtłuc. Zastosować szklane półki i co mniej więcej metr dać oświetlenie w postaci małych żarówek.Na sufit podwiesić siatkę maskującą, za żyrandol zastosować stare koło od wozu a żarówki w kształcie świeczek. Stoliczek z podstawki od maszyny do szycia (obowiązkowo szklany blacik) Sądzę ,że efekt będzie bardzo ciekawy. Do tego parę plakatów propagandowych z okresu Powstania Warszawskiego na te mury ewentualnie biała farba i wymalować kotwicę. Na pewno będzie bardzo klimatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiam się jak odpowiednio wyeksponować łuseczki,
przymierzam się do pomysłu, po realizacji wrzucę fotki,

@Weteran-39, jak dla mnie swoim sposobem zasłaniasz w łusce to co najciekawsze - bicia,
no ale każdy ma swoją wizję :)

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie