Skocz do zawartości

Zrób to sam.Różne sposoby prezentacji znalezisk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki jako że za oknem zima i ziemia skuta lodem,to dobry czas na ogarnięcie naszych kolekcji.Wrzucajcie tu swoje pomysły na gablotki,ramki itp.Na początek zaprezentuje swoją rameczkę na medaliki.Dwie pleksi gruby pomalowany karton i wyszło coś takiego.POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Świetny patent.Do wypełnienia środka dobrze nadaje się dekoracyjny korek ścienny,jest masa wzorów/kolorów do wyboru.

http://www.kork.pl/go.live.php/PL-H55/produkty-korkowe/korek-dekoracyjny/korek-scienny-300-x-600mm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, wykończyć tylko staranniej.

Ja bym to zmodyfikował w sposób jaki zaznaczyłem na szkicu.Można by w każdej chwili obejrzeć rewersy.Dobrać odpowiednie kolory i materiały i genialnie by się prezentowało na ścianie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż myślę nad jakąś gablotą/stojakiem/blatem wiszącym na bagnety...

Jak już taki temat to taki stojak na hełmy skombinowałem swgo czasu.Całość potrzebnych materiałów można dostać w NOMI czy Casto za około 50 złotych.Albo u stolarza, może nawet taniej.Nie licząc wkrętów, koszulek, lakieru i drutu ale to już drobiazgi.

Takie małe spostrzeżenie, wrześniowe rzeczy chyba najlepiej prezentują się na konstrukcjach sosnowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stock, słuszne spostrzeżenie - ozszerzę" myśl, że drzewo sosnowe pasuje do eksponowania fantów wszelkiej maści, pewnie dla tego, że w naturalnym kolorze świetnie wygląda z (przeważnie) ciemno-barwnymi fantami, a jak wiadomo kontrast wpada w oko co jeszcze bardziej wyróżnia, eksponuje fanty tam zalegające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianownik (kto? co?): jesion jesiony
Dopełniacz (kogo? czego?): jesionu jesionów
Celownik (komu? czemu?): jesionowi jesionom
Biernik (kogo? co?): jesion jesiony
Narzędnik (z kim? z czym?): jesionem jesionami
Miejscownik (o kim? o czym?): jesionie jesionach
Wołacz (o!): jesionie jesiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionowe mogą być ale próbowałem dębową półkę i efekt mi się kompletnie nie podobał.Najbardziej lubie kilka lat temu polakierowane sosnowe meble, takie ściemniałe(na zdjęciu z hełmami widać w tle właśnie taki mebel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niesforny jesion...
Jeśli potrzebujecie dobrej gatunkowo deski - np właśnie z owego jesionu to polecam tzw. trepy - czyli stopnie do schodów. Ceny desek w marketach zwalają z nóg - a to generalnie poklejony badziew. A czasami za 50 zeta można kupić pojedyncze stopnie (też w marketach) - 3cm grubości - 90/100 długości. Szerokość około 20cm. Gatunkowo bez porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mowia: hebluj hebluj Synek, przyjdzie ojciec poprawi siekierą" :D

kupowanie w markecie gotowej deski w taka pogode gdzie nie mozna zbyt wyjsc w teren to kiepski pomysll:)
lepiej nabyc tylko polprodukt i reszte wykonczyc samemu:) trzeba wykazac sie tylko inwencja tworcza:)) czasu poki co mamy bardzo duuuuzo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie