Jump to content

luzik400

Forum members
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tutaj lepiej go widać... http://zhw.amu.edu.pl/2013/12/nowy-zabytek-muzeum-armii-poznan/#prettyPhoto
 2. Poszukuje informacji i rysunku(zdjęcia) radiostacji STANIOLA i zastosowania w niej tej oto części domyślam się że to może być mocowanie anteny ale mogę się mylić.
 3. DROPEK81 zamek da się normalnie zdemontować oraz zablokować jak w orginale a tu link do mośka który kupiłem http://okop.com.pl/Product.aspx?pid=245
 4. dropek81 musisz pójść do najbliższej Komendy policji i dowiedzieć się gdzie najbliżej do swojego regionu zarejestrujesz deko , poczytaj sobie na ten temat tutaj; http://bip.lublin.kwp.policja.gov.pl/KWL/pozwolenia-na-bron-lice/5504,Rejestracja-Broni-Pozbawionej-Cech-Uzytkowych.html Jeżeli nie masz ukończonych 18-tu lat zarejestrujesz na dowolną osobę i jak skończysz te 18 lat spisujesz umowę darowizny i rejestrujesz na siebie płacąc za wydanie karty rejestracyjnej broni pozbawionej cech użytkowych.Rejestracja trwa tyle ile wypisanie książeczki z twoimi danymi czyli ok 10 minut.
 5. Myśle że jak zniosą rejestrację CLK na policji to ceny spadną każdego egzemplarza o połowe i wtedy można będzie kupić deko na każdym bazarku i wtedy to nie będzie żadna lokata kapitału czy to będzie mosin czy mp 40 czy cokolwiek innego.
 6. Zdażają się takie łuski których zastosowania nie da się wytłumaczyć
×
×
 • Create New...

Important Information