Jump to content

aro75

Forum members
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witajcie mieszkam teraz na pograniczu Lombardii i Piemontu poszukuję towarzystwa do wspólnych wyjazdów. Jeżeli macie jakieś namiary na stare mapy w/w regionów proszę o kontakt. Pozdrawiam Aro75
 2. aro75

  Autoliza

  Na początku autolizy nie zamarznie na pewno, jeżeli zostawisz na noc to raczej trochę ci złapie, chociaż jeszcze dużego mrozu nie ma .Myślę że możesz próbować.Pozdrawiam
 3. Podziwiam twoje zaangażowanie kolego bogdan76 i życzę powiększenia ekspozycji. Pozdrawiam P.s Wysłałem pw
 4. aro75

  Autoliza

  Jeżeli jest kalka i farba spróbuj w kwasie szczawiowym a fasunek jak tak jak piszesz, lepiej rozdzielić.Pozdrawiam
 5. Pamiętam jeszcze że starszego nie było w domu ze 3 dni ronili" zakładu WSK Świdnik.Starsza donosiła mu jedzenie o ile udało się przedostać przed kordon ZOMO (ciotce raz się nie udało i parę pał zaliczyła).Obrona" skończyła się jak czołgi rozwaliły mur zakładu a ZOMO dokończyło dzieła.A co najciekawsze teraz w rodziców klatce mieszka ZOMO-wiec i oczywiście co niedziela jest w kościele ,pewnie się nawrócił [...].
 6. he he zapach jest naprawdę przenikliwy,jak w dobrych czasach starszy nastawiał aparaturę to już po chwili był sąsiad z góry i przeprowadzali degustację organoleptyczną " :-)
 7. Kolego torba5 widzę że się walnie przyczyniłeś do obalenia komuny ;-)zacier ważna sprawa !!! Myślę że ktoś jeszcze się podzieli swoimi wspomnieniami Pozdrawiam
 8. Witajcie bardzo mnie interesują wasze spostrzeżenia z tego dnia. Ja zapamiętałem tylko brak teleranka oraz po paru dniach starsza obudziła mnie w nocy a pod naszymi oknami jechały czołgi.I podobno chodziliśmy całą rodziną na spacery po mieście w czasie trwania dziennika telewizyjnego ale tego już nie pamiętam .
 9. Świetna historia podziwiam twój upór zrobić 600 km tak w ciemno !! Życzę Powodzenia i Pozdrawiam
 10. Ostatnio z fantami kiepsko ale trafiliśmy takiego kolegę" dobrze że zainteresował się kumplem to cyknąłem parę fotek :-)
 11. aro75

  Autoliza

  Najgorsze w autolizie jest wdychanie tego syfu jak się jedzie" szczotą drucianą na wiertarce więc polecam używanie maseczek ochronnych .Jeszcze żeby znaleźć cudowny" środek do konserwacji po autolizie to by było git. Ja stosowałem parafinę rozpuszczoną benzynie ale wychodzi po pewnym czasie rudy syf.
 12. aro75

  Autoliza

  Wydaje mi się że powinien być jeszcze doczyszczony szczotą drucianą.A czym kolega zabezpieczył ten bagnet
 13. Zbiorówka !! większość znalezisk jest kolegów
×
×
 • Create New...

Important Information