Jump to content

aro75

Forum members
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie mieszkam teraz na pograniczu Lombardii i Piemontu poszukuję towarzystwa do wspólnych wyjazdów. Jeżeli macie jakieś namiary na stare mapy w/w regionów proszę o kontakt. Pozdrawiam Aro75
 2. Podziwiam twoje zaangażowanie kolego bogdan76 i życzę powiększenia ekspozycji. Pozdrawiam P.s Wysłałem pw
 3. Pamiętam jeszcze że starszego nie było w domu ze 3 dni ronili" zakładu WSK Świdnik.Starsza donosiła mu jedzenie o ile udało się przedostać przed kordon ZOMO (ciotce raz się nie udało i parę pał zaliczyła).Obrona" skończyła się jak czołgi rozwaliły mur zakładu a ZOMO dokończyło dzieła.A co najciekawsze teraz w rodziców klatce mieszka ZOMO-wiec i oczywiście co niedziela jest w kościele ,pewnie się nawrócił [...].
 4. he he zapach jest naprawdę przenikliwy,jak w dobrych czasach starszy nastawiał aparaturę to już po chwili był sąsiad z góry i przeprowadzali degustację organoleptyczną " :-)
 5. Kolego torba5 widzę że się walnie przyczyniłeś do obalenia komuny ;-)zacier ważna sprawa !!! Myślę że ktoś jeszcze się podzieli swoimi wspomnieniami Pozdrawiam
 6. Witajcie bardzo mnie interesują wasze spostrzeżenia z tego dnia. Ja zapamiętałem tylko brak teleranka oraz po paru dniach starsza obudziła mnie w nocy a pod naszymi oknami jechały czołgi.I podobno chodziliśmy całą rodziną na spacery po mieście w czasie trwania dziennika telewizyjnego ale tego już nie pamiętam .
 7. Świetna historia podziwiam twój upór zrobić 600 km tak w ciemno !! Życzę Powodzenia i Pozdrawiam
 8. Materiał to mosiądz (więc może oryginał) a klamra nabyta drogą kupna ;-)
 9. banalne :)) magnes nie przyczepia" się
 10. Możliwe że stal, jest w miarę" ciężka aczkolwiek nie widać na niej rdzy
 11. Że napoleońska to jasne, tylko czy oryginalna?
×
×
 • Create New...

Important Information