Jump to content

aro75

Forum members
 • Posts

  566
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aro75's Achievements

0

Reputation

 1. Podziwiam twoje zaangażowanie kolego bogdan76 i życzę powiększenia ekspozycji. Pozdrawiam P.s Wysłałem pw
 2. Pamiętam jeszcze że starszego nie było w domu ze 3 dni ronili" zakładu WSK Świdnik.Starsza donosiła mu jedzenie o ile udało się przedostać przed kordon ZOMO (ciotce raz się nie udało i parę pał zaliczyła).Obrona" skończyła się jak czołgi rozwaliły mur zakładu a ZOMO dokończyło dzieła.A co najciekawsze teraz w rodziców klatce mieszka ZOMO-wiec i oczywiście co niedziela jest w kościele ,pewnie się nawrócił [...].
 3. he he zapach jest naprawdę przenikliwy,jak w dobrych czasach starszy nastawiał aparaturę to już po chwili był sąsiad z góry i przeprowadzali degustację organoleptyczną " :-)
 4. Kolego torba5 widzę że się walnie przyczyniłeś do obalenia komuny ;-)zacier ważna sprawa !!! Myślę że ktoś jeszcze się podzieli swoimi wspomnieniami Pozdrawiam
 5. Witajcie bardzo mnie interesują wasze spostrzeżenia z tego dnia. Ja zapamiętałem tylko brak teleranka oraz po paru dniach starsza obudziła mnie w nocy a pod naszymi oknami jechały czołgi.I podobno chodziliśmy całą rodziną na spacery po mieście w czasie trwania dziennika telewizyjnego ale tego już nie pamiętam .
 6. Świetna historia podziwiam twój upór zrobić 600 km tak w ciemno !! Życzę Powodzenia i Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information