Skocz do zawartości

36. specpułk zlikwidowany


pab88

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie musi być winny,winny się znalazł lub znaleziono.
Teraz jest lub będzie dobrze.
Ja mam tylko jedną wątpliwość czy LOT z całym szacunkiem to jest ,,narodowy przewożnik,, czy podmiot gospodarczy.
I jemu dano monopol? a dlaczego nie Lufthansie?
To tak jak z tą gazetą w UK.
Zlikwidowano i niby problemu nie ma,ale On nadal jest.
I teraz pytanie ten TU-154 drugi przejmie LOT? czy złom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby tupolewa ktokolwiek chcial przyjac bo nie spelnia juz standartow, na kebely k. pragi stoi kilka do sprzedania i poza muzeum w krakowie, zeby go utrzymac lot musial by przejac mechanikow i sprzet z 36 a to sie nigdy nie bedzie oplacalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałam dowcip w którym Pawlak proponuje Tuskowi rozwiązanie 2 największych problemów współczesnego świata: głodu i bezrobocia. Głodni mieli zjeść bezrobotnych...
Rozwiązanie tego pułku to żadne rozwiązanie zwłaszcza w czasie polskiej prezydencji w Unii. Natomiast zwolnienie Piątasa to krok w dobrą stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gó..o przybrane w kwiatki dalej cuchnie ! No i nie zapominajmy o kampanii która ruszyła. Podobno mają zostać sprzedane. Premier Donald Tusk mówił dziennikarzom, że nie wie jeszcze, co stanie się z Tu-154M o numerze bocznym 102 i Jakami-40 oraz śmigłowcami, które pozostawały na stanie 36. specpułku. Jak powiedział, "odpowiedni ludzie będą podejmowali próby ich sprzedania" -jest to cytat jednaj z ogólnopolskich gazet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie politycznie,tylko myślę sobie że VIP-y nie powinny latać cywilnymi maszynami,ja myślę że powinny latać militarnymi obsługiwanymi przez wojsko.
Po co reklama liniom lotniczym które licho wie czyją są własnością.
Natomiast jaka jednostka i gdzie to już nie mój problem.
Myślę że niedługo Premier zmieni zdanie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różnice poglądów są wskazane bo gdybyśmy wszyscy mieli jednakowy pogląd to po co To forum.
A teraz do meritum,ja myślę że Premier wykorzystuje sytuację dla pozbycia się pewnych ludzi z którymi Mu nie podrodze lub jego kumplom.
Panowie jest to zbójeckie prawo każdego szefa i działa ono w każdym ustroju,w UK też.
Myślę jednak że premier nie wyp... jeszcze jednej osoby,tego kto doradził mu sposób rozwiązania problemu.
Ta osoba kręci na szyję swego szefa powróz jest tylko pytanie celowo czy nie.
Panowie nie mogą legalne Linie lotnicze wozić VIP-ów bo to śmierdzi dotowaniem przez rząd podmiotów gospodarczych które mają działać w ramach walki o klienta.
Będą procesy linii lotniczych o subsydiowanie tylnymi drzwiami konkurencji.
Najbardziej śmieszne jest to że ugrupowanie najbardziej prorynkowe w tym temacie jest socjalistyczne.
Mógł tow Breżniew przylecieć do Warszawy samolotem Aerofłotu bo każda Polska jaskółka wiedziała że Aerofłot to ruska armia po cywilnemu.
Panowie to może tylko wojsko bo wojsko konkurencji nie ma który to pułk,eskadra czy skrzydło to nie ma żadnego znaczenia.
Ja już na tym forum pisałem należało by zakupić takie samoloty dla rządu które jednocześnie potrzebne by były armii,mam na myśli tankowce.
Samoloty te we wolnych chwilach ćwiczyły by z naszymi F-16 tankowanie w powietrzu
To jest moje niepolityczne zdanie w tym temacie bo zarówno platforma jak i Ci od kota nie są z mojej bajki.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dlugo, albo moze jeszcze dluzej zadne samoloty dla VIP zakupione nie zostana, moge sie zalozyc o skrzynke Jack Daniels, procedury przetargowe to paranoja, a nasi wielcy" ze tak powiem nabialu sa pozbawieni. Pozatym Embraerer utrzymuje wysoki standart zycia kilku panow ktorzy maja cos do powiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cairo i znowu muszę się z tobą zgodzić,demokracja demokracją ale ludzie są ludżmi.A układy układami.
Inne kraje żyją lepiej bo one już dawno dały sobie z tym radę.U nas komuna jak była tak i jest.
Bo komuna to nie ustrój tylko stan psychiczny.
Jesteśmy jak zwykle w czołówce nonsensu.
Smutne ale prawdziwe.
Dlatego trzeba pisać,, bo jeśli nie my to kto i jeśli nie teraz to kiedy,,.To nie moje to ktoś wcześniej napisał ale kto to nie pamiętam.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Martian nie wróciliśmy do czasów,bo uzasadniać swoje wypowiedzi lub nawet móc się wypowiadać ...:))Nadal twierdzę,że to dobra decyzja tylko o wiele za póżna.

P.S.
Wystarczy prosty rachunek ekonomiczny...Wiesz ile kosztowało utrzymanie tego pułku ?!

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie