Skocz do zawartości

Sherman & 25-funtówka w Muzeum Broni Pancernej CSWL


sil3nt

Rekomendowane odpowiedzi

Macvsog z tymi milionami" to przesadzasz a pojęcia o branży nie masz widać zbyt wielkiego.. owszem w KP wydajemy mnóstwo kasy na reklamę, promocje itd. ale jeszcze więcej kasy idzie na inwestycje proekologiczne jak np. najnowocześniejszy w kraju uśredniacz ścieków przemysłowych budowany na terenie Browaru Poznań.
Jeśli chodzi o sponsoring to przede wszystkim nie Browar" bo nie wiadomo kogo przez to rozumiesz? KP S.A? SABMiller? czy Lech" Browary Wielkopolski? przede wszystkim.. jak już to a Brand Management konkretnej marki, w tym wypadku ŻUBR" którego macierzą" jest Browar Dojlidy w Białymstoku....
Kwestia wsparcia projektu remontu Shermana była by, wydaje mi się jednak, warta przedyskutowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na początku to do działu PR, bo dostęp do brand managemenet raczej nie jest taki prosty. Poza tym ten Sherman jest już zaklepany dla Muzeum DSW, ale jak będzie kasa na sponsoring to zawsze można wybrać się na jakiś europejski poligon lub do Dżibuti i ściągnąć kolejny dla innej jednostki muzealnej. Poza tym czołg chyba bardziej pasuje do wizerunku marki Wojak niż Żubr, choć to i to KP, więc można promować dwie marki a jednym rożnie"...o ile to będzie zgodne z polityką informacyjno-marketingową firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskanie sponsora nie będzie takie proste. Wielkie koncerny wolą wydawać kasę na medialne spoty i imprezy masowe. Wychodzą z założenia, że tematy militarne są ryzykowne, a poza tym skupiają uwagę stosunkowo niewielkiej części społeczeństwa.Koncernom nie wystarczy mała tablica w muzeum ze wskazaniem darczyńcy. Ewentualnie wolałyby pomalować czołg w barwy firmowe i wozić go po festynach piwnych, albo najlepiej nalewać z jego baku piwo do kufli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroslavie o branży piwowarskiej NIE MAM większego pojęcia (to forum też nie zrzesza specjalistów w tej dziedzinie). Nie znam się również na technikach pozyskiwania sponsorów, ani na prawnych aspektach podpisywania umów między stronami. Użyłem jedynie skrótu myślowego (nie chciałem za bardzo operować nazwami bo moderator mógłby mnie posądzić o krypto reklamę i wyciąć post ;) Chodziło mi tylko zaproponowanie pewnego sposobu postępowania.

Jeżeli dysponujesz większą wiedzą na ten temat i znasz odpowiednich ludzi, a na dodatek mieszkasz w pobliżu Poznania to mogę cię tylko zaklinać abyś zrobił z tego użytek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pracuję w tej branży i chciałem zwrócić uwagę, że Browar" to nie tylko zyski i reklama a również wydatki i inwestycje w związku z czym wcale z tą kasą nie musi być tak łatwo, tu pieniądze nie leżą w sejfie a są w ciągłym obiegu. jak w każdej firmie tego kalibru.
O możliwościach nawiązania współpracy będziemy rozmawiać z Ekipą podczas Święta Czołgisty w CSWL 4.06. na które w imieniu swoim i Organizatorów serdecznie zapraszam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejny kamień milowy za nami!
Wanna wróciła z piaskowania i pierwsze podzespoły zostały zamontowane !

Więcej:
http://muzeumbronipancernej.pl/pl/component/content/article/173-sherman-firefly-po-piaskowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Armata 17-sto funtowa zostła wypiaskowana i naniesiono podkład.
Większe zdjęcie tu:
http://muzeumbronipancernej.pl/pl/component/content/article/1-latest-news/176-sherman-firefly-odwiedziny-wicewojewody
Fotografia wykonana podczas wizyty wojewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Firefly w koronie, czy wieża i lufa na miejscu !!
Dziś ( sobota, 27 sierpnia ) w TVN24 obszerna relacja nt. remontu Shermana w zakładzie Artura Zysa + mega niespodzianka !!!!
Zapraszamy !

Więcej: http://muzeumbronipancernej.pl/pl/component/content/article/311-sherman-firefly-koronacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesna sprawa.
Wielkie gratulacje wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Zaskoczyło mnie że porusza sie o własnych siłach, gdyż wcześniej czytałem że ma być tylko doprowadzony tylko do stanu zamkniętej bryły. Silnik jest oryginalny czy jakiiś zastępczy zamontowaliście a jeśli tak to jaki? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie