Jump to content

Jaroslav

Forum members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie żeby od razu linię ;) tylko 8 egz. + przyczepa
 2. O dzięki Szym, tego zdjęcia jeszcze nie widziałem :D A tu w podpisie jest warsztat Jaroslav'a, Poznań, czerwiec 2011" ;)
 3. Piett i Trooper85 Ta tankietka na pomniku stała w Modlinie i nie była wcale taka najpospolitsza jak uważacie a wręcz unikatowa! Był to jedyny egzemplarz czołgu Wz.31- czyli przebudowanego w 1931 wozu TK-1 który po zabudowaniu przedziału bojowego stał się bezpośrednim pierwowzorem TK-3 Zwróćcie uwagę na najważniejsze różnice: Szyny, koło napędowe z tyłu, kształt błotników oraz brak pancernej osłony chłodnicy - w TK-1 była z przodu i w tym wozie jest tak samo o czym świadczy też brak żaluzji na otwartej z tyłu klapie.
 4. Ja akurat pracuję w tej branży i chciałem zwrócić uwagę, że Browar" to nie tylko zyski i reklama a również wydatki i inwestycje w związku z czym wcale z tą kasą nie musi być tak łatwo, tu pieniądze nie leżą w sejfie a są w ciągłym obiegu. jak w każdej firmie tego kalibru. O możliwościach nawiązania współpracy będziemy rozmawiać z Ekipą podczas Święta Czołgisty w CSWL 4.06. na które w imieniu swoim i Organizatorów serdecznie zapraszam ;)
 5. Macvsog z tymi milionami" to przesadzasz a pojęcia o branży nie masz widać zbyt wielkiego.. owszem w KP wydajemy mnóstwo kasy na reklamę, promocje itd. ale jeszcze więcej kasy idzie na inwestycje proekologiczne jak np. najnowocześniejszy w kraju uśredniacz ścieków przemysłowych budowany na terenie Browaru Poznań. Jeśli chodzi o sponsoring to przede wszystkim nie Browar" bo nie wiadomo kogo przez to rozumiesz? KP S.A? SABMiller? czy Lech" Browary Wielkopolski? przede wszystkim.. jak już to a Brand Management konkretnej marki, w tym wypadku ŻUBR" którego macierzą" jest Browar Dojlidy w Białymstoku.... Kwestia wsparcia projektu remontu Shermana była by, wydaje mi się jednak, warta przedyskutowania.
 6. Witam miłośników broni panc. II RP Właśnie buduję model Ursusa Wz.29 i mam do osób lepiej zorientowanych parę istotnych pytańodnośnie tej ciekawej konstrukcji: Czy istnieją dostępne zdjęcia ukazujące wnętrze tego pojazdu? Czy płyta podłogowa była umieszczona na równi z drzwiami, czy był tam próg i jak wysoki? Czy istnieją jakieś choćby szkice mechanizmu obrotu wieży? Z góry dziękuję za wszelką pomoc Pozdrawiam serdecznie Jaroslav
×
×
 • Create New...

Important Information