Skocz do zawartości

Wymordowali 200 nietoperzy w MRU


Rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc od d... strony to te nietoperze nie mają głów, a jak się trzymają rękami na suficie to już bez głów, tylko dlaczego takich ludzi kierują do liczenia nietoperzy, może to nie byli tylko przyrodnicy międzynarodowi. Ciekawa historia, mieszkam daleko od MRU, ale co tam ciekawego jest w tej północnej stronie MRU?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą propozycję. Wszyscy nawołujący do gwałtu na różnych osobach (pranie po różnych częściach ciała) weźcie na wstrzymanie. Jak pisał woytas sprawa raczej nie wygląda na taka gładką" jak przedstawili dziennikarze GL. Zaleca się daleko posunięty UMIAR!
Pewnie tu chodzi nie tylko o nietoperze (nawiasem mówiąć przemiłe futrzaki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie glupie pytanie ale czy wykonano nekropsje in extenso? To chyba powinno byc norma ze zwierzetami pod ochrona? Tym bardziej jezeli mamy do czynienia z masowa smiertelnoscia? I jezeli nie to jakiekolwiek wnioskowanie jest czystym biciem piany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Witam! to jakaś farsa... nie pamiętam czy był do grudzień 2008 czy 2009 ale na podobny widok opisywany w innych postach: ciała poranionych nietoperzy, szkielety i martwe osobniki w różnym stopniu rozkładu widziałem w okolicach dworca Martha dalej Emma aż do Friedrich. I pytanie: dlaczego ekolodzy milczeli na ten temat już wtedy? może nie widzieli? cały systemu prócz szybu wentylacyjnego zaraz nad wjazdem był zamknięty... sam wcisnąłem się strzelnicą 7P7 na 724 (...)

jeśli nie macie dowodów to radzę zachować się jak dżentelmeni i nikogo nie oskarżać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie