Skocz do zawartości

Nowy Garrett AT


panzerkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Szkoda, że nie porównuje z minelabami :(
Wychodzi, że generalnie lepiej jest kupic Omegę/Gammę, a nawet Delta miewa lepsze osiągi. fakt, tylko przejrzałem ten opis, ale mimo to wychodzi to co mówili inni - ekran niemal bezużyteczny z powodu malutkich cyferek.

Nie wiem, chyba dla mnie jednak minelab x-terra 505 lub 705 jeśli znajdę niestarą używkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kupuję nowy wykrywacz na kamienne i inne poszukiwania szczególnie z dziećmi , miałem mozliwość potestowania mojego wykrywacza Minelab X-Terra 705 w sklepie , przy okazj potestowałem Garret At Pro - nowość , na różnych ustawieniach w teście powietrznym oczywiście , wykrywacz reaguje na kamienne , ma podobne zasięgi do Minelaba X-TERRA 705 , czyli ok 20cm , myślę że w terenie jeszcze lepiej bo w sklepie strasznie dużo zakłuceń.

Do testów użyłem mojego słynnego i znanego już w świecie zestawu do testów - czytaj wrednego , bo mój obecny X terra 305 na każdy krzyczy - meteoryt , Garret nie dał się tak łatwo oszukać i potrafił co niektóre kamienie odrzucić co jest już sukcesm jeśli chodzi o tą firmę , poprzednie wykrywacze były ślepe i głuche na takie meteoryty.

To tylko na razie wzmianka na ten temat , postaram się ponegocjować ze sprzedawcą w celach wyporzyczenia pod Pułtusk i zrobienia testów w terenie .

Do testów użyłem kamieni magnetycznych z pod Gostowa , rudy darniowej , szlaki , mocno zardzewiałego kapsla oraz meteorytu kamiennego , dzięki uprzejmości wypożyczenia od pułmetka , pułmetek pozdro

a tu link do wykrywacza Garret http://www.metaldetector.cc/index.asp?P ... fAodBDQQEw

Mam nadzieję że ta informacja zainteresuje te osoby które kupią czy już kupiły ten wykrywacz a szukają również meteorytów oprócz militarki i krążków ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
jak można wiedzieć to jakie są te ustawienia?
Też posiadam taki sprzęt
Chodziłem po łąkach na ustawieniach:
Tryb pracy Pro-Zero
dyskryminacja żelaza na 30
sensitivity 2 kreski poniżej max

Pozdr. Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Może kolega hubal100 nam powie (widzę, że spory czas latasz z At) jak sobie radzi w gruncie np z 1 gr i dla porównana z jakąś dużą srebrną monetą wielkości talara np Papierzem . Wolałbym taki filmek zobaczyć .
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój czas spędzony z AT to 2 miesiące od czasu kiedy ziemia puściła.
Jeżeli chcesz zobaczyć jakiś filmik z testami przy użyciu monet to niestety musisz sobie kupić sprzęt i sam je przeprowadzić.
Wszelkie tego typu testy mnie nie interesują.
Dla mnie wykładnikiem dobrej wykrywki" są jej wyniki w terenie.
Jeżeli robię jakieś testy to takie które mnie interesują.
A nawet nie mam takiej monety(Papierza) :)
Po roku użytkowania w terenie tego sprzętu będę mógł wystawić mu swoją opinię.

P.S
Ten wykrywacz ze względu na częstotliwość na której pracuje nie jest specjalnie dedykowany do sreberek ale raczej do złota.


Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega 1gr ma .
Jeżeli chcesz zobaczyć jakiś filmik z testami przy użyciu monet to niestety musisz sobie kupić sprzęt i sam je przeprowadzić"
Dla mnie wyniki nie są tajemnicą , niestety kto inny bedzie musiał kupić i przekonać sie sam . Miłego rocznego testowania hehe
Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się kolego ale ludzie cały czas mnie nagabują o jakieś testy.
Zakop 10 groszy na 30 cm potem wykop,sprawdź w powietrzu,zakop boratynkę sprawdź na różnych ustawieniach potem sprawdź sreberko,złotko następnie kawałek aluminium itp.
Po prostu szału można dostać.
Robię po prostu testy jakie mi pasują i zamieszczam je w sieci i tyle.

Bez urazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Czy wasz garrett at pro też się wzbudza (wydaje dzwięki)kiedy naprzykład wezmiecię cewkę w powietrze i szybkimi ruchami będziecie kręcić nadgarstkiem w lewo i prawo.Proszę o odpowiedz bo nie wiem czy mam się z nim udać do serwisu czy poprostu ten typ tak ma?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz.Już myślałem że zakończy się to serwisem.Mam jeszcze jedną prośbę.Udało mi się zarazić poszukiwaniami moją żonę i z racji tego szukam dla niej jakąś wykrywkę nie drogą i prostą w obsłudze,która poradzi sobie z kolorkiem w lesie i na poletkach.Poradzcie

Z góry wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie