Skocz do zawartości

Nowy Garrett AT


panzerkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Fajne. Koleś w środku nocy, nieubrany, przy domu, pierwszy raz na trybie pro w śmietniku. I płacz że dużo sygnałów, że za czuły.
Dobrze, że minelaba nie kupił bo by zawału dostał.
Dla takiego na 100% tylko 150/250/F2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, facet chodzil dlugi czas z GTI2500 wiec zna Garretty.
Tego testowal za swoje pieniazki i sie przestraszyl ze bedzie go musial miec juz na zawsze.
Pierwsze wrazenie bylo jednak zdecydowanie nie korzystne. Niech walcza nastepni, juz po lecie jakas opinia sie uksztaltuje. Zdazyl oddac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam jak po 1 godzinie w nocy, przy latarce, mozna testować sprzet i wystawiać ocene?
Pewnie gdyby znalazł przed domem zagubioną przez żone pare lat temu obrączke napisał by że wykrywacz jest extra:D

A co do kwoty wystawienia na allegro to był zmuszony do sprzedazy po niższej cenie, bo nowy nie używany mozna nabyć za 2300zł. Szczerze to wolę dopłacić grosika i mieć nowy.
Bo gdyby nie historia przedstawiona przez użytkownika z detektoryści.pl nigdy bym nie uwieżył że ktoś po nocnym teście przed domem, uruchamianiem w domu przy choince:) sprzedaje sprzęt bo nie spełnia jego oczekiwań:d
Pewnie brzydki kolor wziął góre:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos uzywal sprzetu z podswietlana deska to urzadzenie w ktorym tego brak od razu przy pierwszej szarowce wzbudzi uzasadnione zastrzezenia, potem wrzeszczacy glosnik bez mozliwosci regulacji, malutkie cieniutkie znaczki i cyferki na pulpicie dobrze widoczne tylko przy dobrym wzroku i oswietleniu to tez nie sa zalety w sprzecie producenta ktory w ostatniej swojej produkcji i podswietlanie i regulacje glosnosci wprowadzil.
Dla kazdego kto uzywal sprzetu Garretta typu GTP1350, GTI1500, GTI2500 brak tych rzeczy w AT PRO to wielki krok do tylu. W sumie do powierzchni pulpitu czesc wyswietlajaca zajmuje malutko miejsca a gro jest zajete przez niepotrzebne malunki. Do tego zle wywazenie i przez to wrazenie bardzo ciezkiej cewki co moze byc meczace w uzytkowaniu.
Ja sie chlopakowi nie dziwie ze sie wycofal juz chocby tylko przez te podstawowe zaniedbania producenta"
No nic poczekajmy na kolejne opinie. Mysle ze to lato pokaze co to za ptica ten AT PRO, ja sie wstrzymalem z zakupem. Natomiast chetnie poczytam wszelkie opinie z praktycznego uzywania.
Zawsze bronilem Garrettow bo mam do nich sentyment i to naprawde dobre wykrywki. Ale ostatnie produkty Garretta wydaja mi sie watpliwe troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronie AT pro, bo taka prawda że nie używałem tego sprzetu. Test" który został wykonany w żaden sposób nie rzuca nowego swiatła na ten wykrywacz. To czy komus leży w ręce to indywidualne odczucie. Juz nie wspomne ze takie rzeczy mozna sprawdzic w sklepie. ACE 250 tez nie nalezał do najlżejszych i jakoś rade się dawało. Wyświetlacz? Po paru wyjściach w teren mało kto patrzy na deche. A głosny DONG:) mozna wyłaczyć zakładając słuchawki.
A sens szukania w nocy nie będe komentował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzerkris - z całym szacunkiem, ale co znaczy po paru wyjściach i tak mało kto patrzy na deche"? To po kiego grzyba płacić więcej za sprzęt z wyświetlaczem jeśli się z niego nie będzie korzystać? Troszki to chyba nielogiczne;-)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem kontynuacje watku w snurku powyzej i rece mi opadly.
Z tego co widze i czego nietrudno sie domyslec to Garret At jest udoskonalonym Ace a nie udoskonalonym Gti:):).
Przesiadka z Gti na At pro to dla mnie jakis matrix.
Niejednokrotnie robilem i robie porownania w terenie ace 150 ale z duza cewka
i Gti ze snajperka-roznica jest MIAZDZACA.
Nie sadze aby at pro byl duzo glebszy od zwyklego ace z duza cewka(daje mu max 10 moze 15 % roznicy w osiagach)
Podam prosty przyklad Gti : kopie nierzadko japy na poltora metra i to ze zwykla cewka snajperka.
Ten sam przedmiot widzialny dla gti na poltora metra kanarek zaczyna delikatnie widziec dopiero na 50 cm(czyli po wykopaniu metrowej dziury i wsadzeniu tam kanarka).
Sztuka jest byc dobrym operatorem, miec dobre dostrojony dzwiek w sluchawkach i umiec go rozrozniac.
Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Śledzę ten wątek z uwagą i widzę że dużo osób wyraża opinie o AT nie mając z nim żadnej styczności a opierając się jedynie na tym co wyczytają na forach internetowych.
Ja nie odważył bym się na taką krytykę i opiniowanie nie mając danego detektora w rękach przynajmniej przez kilka godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil kazdy ma prawo do swojej opini.
Ja znam mysle ze dosc dobrze zarowno ace jak i gti.
Cudow po tym sprzecie sie nie spodziewam szczegolnie czytajac opinie.
Kilka godzin nie wystarczy aby poznac sprzet-to tyle co nic.
Natomiast niewykluczam ze sprzedam swojego ace dorzuce pare zlotych i wezme wlasnie tego udoskonalonego ace AT jako sprzet wspomagajacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorax zgadzam się z tobą każdy ma prawo do własnej opinii ale dobrze było by znać chociaż trochę przedmiot który się opiniuje. Nie nazwał bym AT udoskonalonym ACE zbyt wiele różni te dwa detektory. Idąc tym tokiem rozumowania wystarczyło by dokupić sondę DD taką jak w AT jest dostępna w akcesoriach dedykowanych dla ACE. Jak dla mnie podobieństwa kończą się na obudowie elektroniki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesli uzywasz to pisz, pisz jak najwiecej. Bo na razie to wiekszosc i tak moze tylkoz wlasnych domyslow albo danych producenta wyciagac wnioski. Zima przyszla wczesnie trwa do teraz, no za dwa dni juz moze ziemia rozmarznie :) wiec nie bylo skad brac danych. Ja chcialem kupiuc ale po upewnieniu sie ze nie ma podswietlenia, ze jest mala powierzchnia wyswietlania i drobne cyferki, dodatkowo spory odstep miedzy szklem a powierzchnia wyswietlacza ktore to utrudniaja odczyt, a takze brak regulacji glosnosci i typowe Garretowe ciezkie i gorace w lato sluchawki ze specjalnym wtykiem, zrobilem sie ostrozniejszy. Dopoki nie poczytam bardzo powaznych za to pozostane przy swoim GTP-1350 z cewka DD. Ale na wnioski innych czekam z niecierpliwoscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cpt.Nemo AT nie posiadam ale zainteresował mnie ten sprzęt garrett zrobił coś nowego (najwyższy czas) i chętnie bym poznał opinie kilku użytkowników ale na to trzeba będzie poczekać. W przyszły weekend pojadę do dystrybutora żeby go pomacać ;) i nie wykluczam tego że go nabędę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie