Skocz do zawartości

Szukam gierki


max.p

Rekomendowane odpowiedzi

szukam dobrej gierki na miarę możliwości mojego kompa,gdzie jego możliwości kończą się na nfs u2. Chodzi mi o jakąś szczelankę. Podobał mi się np. painkiller. Prosił bym o nazwy gierek , opis o co w tym biega i w miarę możliwości podanie linka do stronek z możliwością pobrania gierek
pozdro max.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gorąco polecam 'Sniper Elite'gra lekko leciwa ale jak zagrasz na poziomie elitarny snajper i o punkty masz kilka nocek przed sobą .Ostatnio ją widziałem w jakimś wielkim magazynie typu Carfur Auchan była przeceniona na 12zł.Wydawca ;City interactive.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
grałem w punisher zajefajna gierka:)
ale ja polecam tak jak
@ktoś451 Brother in arms jeszcze teraz Hell Higway mmmm...miodzio;)
Oczywiście obowiązkowo Medal of Honor myśle że pójdą ci wszytskie może oprócz Airbona. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brother in Arms najbardziej podoba mi się sterowanie oddziałem - czego nie mamy w CoD i MOH (a co do MOH to fajnym dodatkiem jest Spearhead)- i inteligencja" Niemców, na najtrudniejszym poziomie walki są bardzo ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj zainstalowałem BiA Hell Higway PL dialogi i napisy:)
kontynuacja poprzednich częśći w filmikach wspominają poprzednie częśći:)piękna kolorowa grafika, fajny klimat i jeszcze na faktach a to jest najfajniejsze:)
świetna gierka, @ktos451 zamawiaj warto:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie