Skocz do zawartości

24 i 25 lipca 2010 roku, poszukiwania sztandaru


Hebda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a ja i mike_whiskey siedzimy jeszcze na miejscu i ostro ryjemy;) znalezlismy sztandar a nawet kilka sztandarow;) heheheheh a w poniedzialek jedziemy na jure i na pierwsza wojenke. dzieki chlopaki za przybycie i za mile spedzony czas. pozdrawiamy jeszcze z lelowa i mam nadzieje ze sie jakos spotkamy i znowu razem pokopiemy. pozdroooooooooooooooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wielkie dzięki za przybycie! Wszyscy już chyba wiedzą o skrzyni więc nie będę na ten temat się rozpisywał... Dla zainteresowanych dodam tylko ,że te kawałki blach aluminiowych najprawdopodobniej pochodzą z niemieckiego samolotu. Udało nam się ustalić, że rozbił się w tej okolicy jakiś" samolot z czteroosobową załogą(dzięki dla Michała!)
Prawdopodobnie stało się to w 43r( jeszcze to sprawdzę)toteż zakładam ,że nie został zestrzelony lecz doszło do jakiegoś wypadku. Jeśli dowiem się coś więcej od razu dam znać bo to ciekawa sprawa... Co do sztandaru to ciągle wierzę ,że tu jest i czeka na odkrycie. Na koniec parę słów do kolegów z Częstochowy ,którzy chyba mieli za daleko i się nie pofatygowali.. Total może pochwaliłbyś się wszystkim co Wam wyszło na waszych poszukiwaniach sztandaru?
Na koniec jeszcze raz wielkie dzięki dla obecnych za świetną atmosferę i za wieczorek integracyjny:)

PS Mam trochę zdjęć ale dzisiaj już ich na forum nie wrzucę.Postaram się zrobić to jutro jak wrócimy z Jury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismyyyyy:)
jeszcze jakieś dresy chcieli nas obrobić na pętli przy żeraniu...
jak to miło wrócić.. ehh

Fantów niewiele,,
ale integracja :S>U>P>E>R!!!!
kokesh,masz racje co do wowa:D
chłopie,podziwiam,podziwiam:D tylko mniej tych przecinków na k" :P
aż mi tęskno:D super ekipa
Panowie,żałujcie że nie byliście,film mi sie urwał.
W niebieskim śpiworze to ja:D
oj padało w nocy,a my twardo:)

http://www.tvs.pl/informacje/27137/ nie wiem czy ktos dawał link,jak tak to sorki za dubla:)

panowie,z forum,bądź obserwujący.mam gorącą prośbe,ktokolwiek robił jakieś fotki niech prześle mi te pamiątki na hebda3@o2.pl

ojj się działo:)
Nemo,wymiatasz po prostu:)kryształ a nie człowiek:)
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz jak wracalismy:)
jakieś 20km od Lelowa,stwierdzilismy że jesteśmy w promieniu immunitetu pozwolenia klucha2:)
więc chop na pole,za mna jakieś20m droga:)
dzieciaki mało z okien samochodów nie powypadały,tak się przejeżdżający gapili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simasz Bartek:) Na bank się rozbił, podobno była przy tym wielka eksplozja. Michał gadał z gościem któremu jakaś kobieta mówiła o flakach i mięsie na drzewach... W między czasie rozmawiałem z jedną starszą kobietą i ona to potwierdziła! Wrzucimy na identyfikacje te blachy, na jednej jest jakiś numer więc może przy odrobinie szczęścia uda się ustalić typ samolotu?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cali i zdrowi wróciliśmy. Zdjęcia mam również ze swojego aparatu, w razie gdyby ktoś chciał to proszę pisać na @.
Co do blaszek aluminiowych, jedna pogięta, nitowana niezaprzeczalnie jest samolotowa, ale ta druga sygnowana o której mówisz jest za kiepska jak na samolot. Nie jest to takie aluminium jak te pogięte.Gnie się itd. to nie samolot.


Dzięki wszystkim za integracje, była przednia :)
Szczególne dzięki dla organizatora i jego syna :)

P.S
Ten w tym śpiworze ze zdjęcie kolegi dado373 to jestem ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą aluminiową blachę z nitami znalazł Wasyl (ten co połknął piłkę), grupa pierwsza szukająca najdalej wzdłuż drogi. Będę się z nim widział dzisiaj wieczorem to zapytam skąd to wyszarpał .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Było super! Może fantów za wiele nie było, ale integracja - pierwsza klasa ;). Wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkich uczestników za stworzoną atmosferę...
P.S. Hebda, pawel888 wybaczcie podróż" przez W-wę... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, drag niestety ale w związku z tym że zmuszony jestem pracować poza miejscem zamieszkania, a dokładnie blisko 170km od 42-200, a nie dostałem wolnego - jest to równoznaczne z tym że nie mogłem dotrzeć.

Bardzo chciałem przyjechać, niestety w związku z tym że zbliża się koniec miesiąca i jest sezon urlopowy nie udało mi się załatwić wolnego.

Wiadomo coś więcej na temat tej skrzyni z dokumentami ?
Mam nadzieję że poznamy wyniki jej ekspertyzy ?

Gratuluję udanej imprezy i jeszcze raz przepraszam że nie mogłem dotrzeć.

Obiecuję że w przyszłym roku nie zawalę.

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie