Skocz do zawartości

24 i 25 lipca 2010 roku, poszukiwania sztandaru


Hebda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja tez planuje w piatek w nocy przyjechać, więc gdybym kogoś zbudził, podeptał lub poplątał się w żyłke wędkarza to proszę nie bić i nie krzyczeć ;p wykrywacza nie bede miał sumienia podeptać ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kluch2 prosił aby potwierdzić swoje zgłoszenie przed 15 Lipca. Zgłoszone zaklepane.
Sztandar mam zamiar wyciągnąć w Sobotę żeby już później nie chodzić z myślą że on tu gdzieś może być:)
Do zobaczenia w terenie.
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Par.6 pkt.9
Kto w sobote sztandar wykopie ten stawia wszystkim sobotni raut. \\alkohole, gril potezny, napoje chlodzace i inne popitki.\\"

Ze względu na ten podpunkt jest zmiana planu, znajduję go w Niedziele,i to pod wieczór:)

Ja banku obrabiać nie mam zamiaru :))))
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i sprawa ja będę chyba w piątek w tym lelowie bo nie wiem jak z pks tam do was w soboty :) i tak myślę czy ktoś by mógł mnie przygarnąć w ten piątek ? namiot swój mam chodzi o to żeby samotnie nie biwakować jestem z okolic opola a tu się nikt zbytnio raczej nie wybiera a i spokojnie litr na stole będzie :) czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):)
nie tak dawno było 3miesiące:D
10dni..kurczę.praca,sobota wolna potem arbait i w piątek wyruszamy:)
mam nadzieję że będzie dużo osób,czy ktoś może wie czy na innych forach też jest wątek o poszukiwaniach?
bo jak wrzuciłem w google sztandar lelów"to się tylko naczytałem wulgaryzmów na temat szwedzkiego działa:/
niesmaczne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 osób to nie za dużo,w dodatku autko mi padło i jest problem z dojazdem;),a miało być tak pięknie... spanie w samoch. lub pod nim"jako straż:),w dodatku tych 2 co miało ze mną jechać teraz się miga,a mój kanarek jest chyba za słaby...,jeśli się zdecyduje to chyba rzutem na taśmę...pech jakiś czy co??
o jak tow.?pomożecie??"-wróć!poradzicie...jechać? nie jechać??
autko może zdążę zrobić(skrz.b.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!
Kolego Hebda"- nie wiedziałem że jest jakaś sprawa ze Szweckim działem. Oświadczam w imieniu towarzystwa że nikt z Lelowa i okolic posiadający wykrywacz nie jest związany z Lelowskim Towarzystwem (wyjątek stanowi mój syn który od 07.01.2010 r. przebywa w Angli i przyjedzie dopiero na sztandar). Żadna też plotka o znalezionej armacie do mnie nie dotarła. Spróbuję sprawę wyjaśnić. Na spotkaniu o wszystkim kolegów poinformuję. Lelowskie Towarzystwo H-K, składa się naprawdę z pasjonatów historii i raczej do działalności dokładamy z własnej kieszeni i najmniejszego profitu nikt z nas nie oczekuje. Proszę kolegów o potwierdzanie przybycia.
Pozdrawiam!
Jurek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo coraz bliżej:)

http://www.youtube.com/watch?v=lELZMc7mvgw
http://www.youtube.com/watch?v=NLm37SghNp8&feature=related
trzeba nowe,świeżutkie baterie kupić,naostrzyć saperkę,wypastować buty..
schłodzic wino:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie