Skocz do zawartości

24 i 25 lipca 2010 roku, poszukiwania sztandaru


Hebda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
myslę że 40będzie na pewno..z tego forum tylko:)
plus ekipa spoza forum,pewnie regionalni:)
mam nadzieję że będzie jak najwięcej,bo jeśli sztandar tam jest to trzeba maksymalnie zwiększyć szanse trafienia,
Nawet z MDkiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szesc pozostalych dni migiem zleci. Pogoda zapowiada sie wrecz upalna. Mysle ze Ci co zamieszkaja w namiotach nad zalewem beda jak na urlopie :)
kluch2" - opowiedz jak tam jest ? jakies pole ? Kible? czy zupelnie na dziko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)
niom,każdy dzień mi się już dłuży:)
wątek też długo się ładuje ale nie ma sensu juz raczej robic kolejnego,po poszukiwaniach sam dogaśnie w szybkim tempie:)
Czekamy na wypowiedzi kol.Kluch2 co do czystości wody :)
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!
Chcę namówić kolegów aby zaopatrzyli się w filtry anty - słoneczne i w środki ochronne przeciw kleszczą i komarom.
U nas jest ich jeszcze najmniej - nie było powodzi, ale również są.
We wtorek zamieszczę już Ostateczny oficjalny komunikat" - gdzie co i jak.
Kto jeszcze nie potwierdził przyjazdu proszę to zrobić.
Będę zamykał listę.
Pozdrawiam serdecznie!
Jurek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem sobie przed chwilą okolice Lelowa :),zalew jest,nawet dość spory tylko odsunięty dość daleko od zabudowań, za to otoczony polami i pod lasem,a i jak by co, to chyba będę mógł po drodze zabrać z 2 chętnych...,wyjazd w piątek po robocie:),a autko już składam do kupy,jeszcze tylko wrzucę silnik i w drogę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, otóż transport mam i bedę się rozbijał z namiotem koło zalewu. I tutaj dwie prośby, będe mógł wrzucić swoje graty do kogoś do samochodu i liczyc na podwózkę na zbiórkę i z powrotem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zadko mam czas teraz wejsc na kompa i internet. prosze was zeby ktos do mnie zadzwonil najlepiej z organizatorow i powiedzial mi jak najlatwiej dojechac. moj numer to 0661 159 115 pozdrawiam kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie