Skocz do zawartości

24 i 25 lipca 2010 roku, poszukiwania sztandaru


Hebda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
eee,u mnie w mieście nie ma czegoś takiego,prędzej u Pawła na podwórzu:)
ogródek sobie spulchnia:)

a tak serio to czytałem że rok temu było 15osób..z moich obliczeń wyszło że z wątku jedzie ponad 20
więc będzie wesoło:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilu, witamy z otwartymi ale niekoniecznie pustymi rękami ;)
Elku jak się wykręcisz to Wuj Franciszek Józef z Kanonierem Eustachym Cie osobiście doprowadzą.


ps. Panie Jerzy, po Środzie proponuję spotkanie integracyjno-organizacyjne na gruncie neutralnym.

pozdrawiam.
D.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!
Przepraszam za moją chwilową nieobecność w miejscu zamieszkania. Od dziś już jestem i odpowiadam na pytania, choć jeszcze przez dwa tygodnie w ograniczonym zakresie. 8total4 zdzwonimy się.
Pozdrawiam kolegów serdecznie!
Jurek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Z całą pewnością sztandar 7 pal nie został ukryty w okolicach Lelowa.
Ukryto tam tylko skrzynię z kancelarią, faktycznie w latach 60,70 poszukiwali jej byli uczestnicy walk, podobno miała być ukryta na terenie porośniętym żarnowcem...

Co do sztandaru: w latach 80 odnaleziono dokument - plan ukrycia tego sztandaru, wynika z niego że nie jest to okolica Lelowa.

jacobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i kolegę jacobs"! Jestem organizatorem tej eksploracji. Jest to pierwsza informacja na ten temat od osoby której nie znam. Informacje o poszukiwaniach sztandaru ukrytego w skrzyni kancelaryjnej pułku, uzyskałem od mieszkańców którzy obserwowali oficerów tej jednostki prowadzących eksplorację. Niestety - do żadnych dokumentów bądź jakiegokolwiek zapisku na ten temat nigdy nie zdołałem dotrzeć. Jeżeli kolega posiada tak rewelacyjne wiadomości na ten temat to gorąco proszę o choć przybliżone informację i o kontakt ze mną.
Pozdrawiam serdecznie!
Jurek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie