Skocz do zawartości

Legendarny napis zniknął z bramy muzeum Auschwitz-Birkenau


8total4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W tym przypadku podziałała pewnie nagroda (o ile mnie pamięć nie myli 110 tyś. zł). Ale nie jest ważne, czy ktoś to zrobił dla nagrody czy z innego powodu, ważne że napis się odnalazł (szkoda tylko, że pocięły go te ćwoki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa. To być może nieświadoma reklamówka jednego z wielu takich miejsc na świecie.(Również angielskie,pierwsze Obozy Koncentracyjne dla Burów w Afryce)Ktoś wyżej napisał,że przestaną kojarzyc to miejsce ludzkiej,nie tylko żydowskiej ale i nazistowskiej tragedii z piwem.
Trafna uwaga.
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podają jako fakt, że nie chodziło o względy ideologiczne. Skąd taka pewność? Ci których złapano nie znali osobiście zleceniodawcy, nie mogli więc wiedzieć z jakich pobudek działa a prawdopodobne, że był on tylko pośrednikiem między nimi a kimś jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rmf fm, usłyszałem że to nie jaki Marcin A z Czernikowa który ma hurtownie budowlaną , wpisałem w google.pl takie słowa: Czernikowo hurtownia Marcin A. i znalazłem na zumi.pl . NK też ma,dziecko i żonę. Jak ktoś coś kombinuje to niech nie zakłada kont na nk i nie reklamuje swojej firmy :) ma pecha chłopak, bo media już za dużo podały żeby zobaczyć kim jest. Zaznaczam że zrobiłem to z ciekawości, kim jest taki człowiek że robi takie rzeczy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja sie takiemu stawianiu sprawy przez policje absolutnie nie dziwie ... postaw sie w ich sytuacji ....w swietle obciachów jakie fundowali sobie i spoleczenstwu przez ostatnie nacie lat .. zaczynajac od zagadkowej ( i nie wyjasnionej) sprawy smierci generała Papaly..przez afere z Olewnikiem.. dzisiejszy sukces jawi sie im niczym jutrzenka swobody ;-))) i zapewne bedzie przez pijarowcow z KGP zajezdzany niczym westernowa kobyla przez najbliźsze miesiace ;-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie