Skocz do zawartości

Katastrofa na Air Show w Radomiu


hOOpOe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
tu jest podobna sytuacja z su http://www.youtube.com/watch?v=4wlnnZZsx2k tylko , a białoruscy piloci zapewne próbowali podobnie wyprowadzić maszynę , co prawda to su 30 z pokazów 10 lat temu ale http://www.youtube.com/watch?v=Yh-kuztsE1s&NR=1- jak widać z dopalaczami możliwe że da radę się oderwać . Zastanawia tylko jedno dlaczego się nie katapultowali. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na samym koncu filmiku z wczorajszej katastrofy widac jak z OBU silnikow wyplywa ciemna struga spalin - (tak jakby pilot zwiekszyl moc)- niestety za pozno. Potem byl plaskacz...
Wg mnie chlopaki chcieli pokazac sie dobrze na tle zachodnich maszyn - jako praktycznie jedyni piloci ze wschodu - i widac bylo jak ciasno i ostro kreca figury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez szczegółowej analizy rejestratora parametrów lotu, a szczególnie pracy jednostek napędowych, to tylko gdybanie na poziomie Gazety Wieczornej, /wydawanej o świcie/.
Zawsze przypomina mi się tragiczny lot Irydy I-22 w Dęblinie z kpt. M. i kpt C. na pokładzie!!! Naoczni świadkowie /fachowcy/mówili jedno, a skrzynki, czarne czyli dla ścisłości pomarańczowe, gadały coś innego !!!
Pozdrawiam.
GW
PS Trzeba czekać.
Mnie to troszkę pachnie ptaszkiem", bo cóż z tego że miał dwa silniki????? jeżeli przy wychodzeniu z pętli /o ile się nie mylę/, miał np. 25% ciągu, a wtedy utrata jednego silnika na tej wysokości to pewna gleba".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post byl zbędny. Każdy gdybie na swój sposób. Mnie jest po prostu szkoda tych Bialorusinów, którzy bardzo chętnie tu przylecieli. W wywiadach przed pokazami byli bardzo dumni ze swojego sprzętu i chcieli pokazać swoje umiejętności w UE. Coś poszlo nie tak. Byli żolnierzami i zgineli jak zolnierze-walcząc do końca. I za to należy Im się szacunek. I za to, że nikt więcej nie zostal poszkodowany.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jejkum, przed chwilą w telewizorni jakiś ekspert ełkotał" i wykluczył ptaszka", nie wiadomo na jakiej podstawie !!! chyba na tej, że przy porannej kąpieli nie zauważył tego ubytku" u siebie! A jego eoria" z ciągiem silników, to tylko do magla. Brak mi słów !!!!!
Pozdrawiam
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na koniec, takie pytanko dla dociekliwych", czy dodanie gazu" przy wychodzeniu z pętli zwiększy czy zmniejszy R trajektorii lotu. Stąd już kroczek od rozwiązania. Myśleć, myśleć, jak mawiał i pisał Kol. kopijnik2 na forum.
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie